18.10.2018

Aicinām pieteikties skolotājus A līmeņa tālākizglītības kursu 3.modulim!

7.novembrī norisināsies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros lielākās izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia (JA Latvia) īstenoto A līmeņa tālākizglītības kursu 3. modulis - pedagogiem, skolu vadītājiem, vietniekiem, lai iedvesmotu un mācītu, kā motivēt jauniešus biznesa uzsākšanai un turpināšanai.

 

Apmācības ir virzītas uz katra dalībnieka motivāciju novērtēt uzņēmējdarbības nozīmi gan pašu pedagogu, gan jauniešu – karjeras izaugsmē, gan visas valsts tautsaimniecības attīstīšanā. Tā būs pozitīva iniciatīva paskatīties uz uzņēmējdarbības vidi no pedagogu skatu punkta.

A līmeņa tālākizglītības kursu mērķis ir iedrošināt pēc iespējas plašāku pedagogu daļu motivēt jauniešus uzsākt uzņēmējdarbību, celt uzņēmējdarbības prestižu sabiedrības acīs, kā arī sekmēt pedagogu izpratni par inovāciju lomu konkurētspējas veicināšanā, informēt par norisēm saistībā ar inovācijām, tādējādi mudinot pēc iespējas plašāku pedagogu un jauno uzņēmēju (SMU) daļu pievērsties inovatīvu risinājumu izstrādei un pielietošanai. Satura partneris A līmeņa skolotāju tālākizglītības kursos ir Riga Business School mācībspēki. Kursi norisinās trīs moduļos. Katrā modulī tiks aktualizēta atsevišķa uzņēmējdarbības izglītības tēma:

3.modulis – 2018. gada 7. novembris. Uzņēmējdarbības vide Latvijā. Digitalizācija inovācijai. Pārtikas ražotāju Skolēnu mācību uzņēmumi. 

Pedagogi aicināti pieteikties A līmeņa tālākizglītbības kursu 3.modulim līdz 5.novembrim, aizpildot anketu, kas pieejama ŠEIT.

 

3.MODUĻA PROGRAMMA

Tēma: Uzņēmējdarbības vide Latvijā. Digitalizācija inovācijai. Pārtikas ražotāju Skolēnu mācību uzņēmumi.

Kursu norises vieta: Riga Business School, Skolas ielā 11, Rīgā.

Apgūstot 3. moduļa kursu programmu 12 stundu apjomā, pedagogi varēs saņemt apliecību, kas derīga, uzrādot izglītības dokumentus. A līmeņa kursu programma ir saskaņota Izglītības un zinātnes ministrijā.

Pasākums tiek īstenots LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.    

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru