04.12.2018

Aicinām apmeklēt SMU pasākumu CITS BAZĀRS ziemā t/c Domina Shopping

Šā gada 8. decembrī tirdzniecības centrā Domina Shopping notiks jau par ikgadējo pirmssvētku tradīciju kļuvušais Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu vērienīgākais pasākums CITS BAZĀRS ziemā, kurā ar savām biznesa idejām un radīto produkciju apmeklētājus iepazīstinās skolēni no visas Latvijas. Šogad smelties iedvesmu Ziemassvētku dāvanām un atrast sev noderīgas preces ikdienā piedāvās 170 skolēnu mācību uzņēmumi, kas sevi pierādījuši kā labākos 400 komandu konkurencē.

Visas dienas garumā apmeklētājiem būs iespēja ne vien apskatīt, bet arī iegādāties jauniešu radītās preces astoņās preču kategorijās – “Pakalpojumi, izklaide”, “Apģērbi, aksesuāri”, “Skaistumkopšana, bižutērija”, “"Pārtika, preces virtuvei”, “Elektropreces, gaismas objekti”, “Suvenīri, dāvanas, sezonas preces”, “Spēles, preces bērniem”, “Interjera preces”. Būs apskatāmi un nopērkami daudzi interesanti un inovatīvi produkti, piemēram, dizaina estēti varēs papildināt virtuves piederumu komplektu ar mūžīgi aktuālā Kintsugi filosofijā darinātiem traukiem un kūku statīviem, tāpat arī varēs iegādāties lampas un skaļruņa apvienojumu organiskā stikla rāmī, kā arī Eiropā un Latvijā tik ļoti aktuālos plastmasas maisiņu aizstājējus, lieljaudas LED lampas un citas praktiskas un stilīgas preces.

Detalizēts pārstāvēto uzņēmumu un produktu saraksts pieejams ŠEIT.

Skolēnu mācību uzņēmumu CITS BAZĀRS notiek Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, un to rīko Latvijas lielākā izglītības organizācija Junior Achievement Latvia (JA Latvia).

PRESES RELĪZE 4.12.2018.

Interesenti aicināti novērtēt Latvijas skolēnu veikumu un iepirkties, apmeklējot pasākumu CITS BAZĀRS tirdzniecības centrā Domina Shopping (Ieriķu ielā 3, Rīgā) 8. decembrī no plkst. 11:00 līdz 18:00.

Pasākumā pieredzējusi profesionāļu, uzņēmēju un akadēmisko spēku komanda jaunos uzņēmumus vērtēs un apbalvos septiņās nominācijās – Sociāli atbildīgs uzņēmums, Inovatīva biznesa ideja, Labākais stends, Labākā pārdošanas komanda, Komerciālākais produkts, Sociālo mediju komunikācija un Uz zināšanām balstīts produkts.

Skolēnu mācību uzņēmumu programmas stratēģiskais partneris un atbalstītājs ir Swedbank. Pasākuma laikā jaunajiem uzņēmējiem būs iespēja saņemt konsultācijas tirgvedībā, finanšu plānošanā, produktu attīstīšanā un uzņēmuma vadībā Swedbank mentoru speed-dating aktivitātes ietvaros. Kopā ar Swedbank mentoriem jaunieši meklēs atbildes uz jautājumiem, kāda ir laba klientu apkalpošana un kāpēc tā ir tik būtiska uzņēmuma izaugsmei, kur un kā tirgot savu produktu, kā piesaistīt finansējumu un citiem.

Pasākumu informatīvi atbalsta portāli inbox.lv un diena.lv.

CITS BAZĀRS ziemā 2017 atskata video

 

 

Kontaktpersona:
Linda Volāne
JA Latvia projektu vadītāja
linda@jal.lv

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru