01.11.2018

Sākusies pieteikšanās SMU pasākumam CITS BAZĀRS ziemā

Tirdzniecības centrā Domina Shopping 8. decembrī no plkst. 11:00 līdz 18:00 norisināsies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros lielākās izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia (JA Latvia) īstenotais skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Latvijas mēroga pasākums CITS BAZĀRS.

PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES!

Par dalību CITS BAZĀRS JA Latvia sazināsies līdz 23. novembrim. Apstiprināto dalībnieku saraksts šajā datumā būs arī pieejams JA Latvia mājaslapā. 

Pasākuma ietvaros pieredzējusi profesionāļu, uzņēmēju un akadēmisko spēku komanda jaunos uzņēmumus vērtēs un apbalvos 7 nominācijās — Sociāli atbildīgs uzņēmumsInovatīva biznesa idejaLabākais stendsLabākā pārdošanas komandaKomerciālākais produkts, Sociālo mediju komunikācija un Uz zināšanām balstīts produkts.

SMU savos materiālos (vizītkartēs, bukletos, baneros u.c.) jāievieto atsauksme uz JA Latvia Skolēnu mācību uzņēmumu programmu ar logo, kas pieejams ŠEIT. Sociālo tīklu profilos SMU ir jābūt informācijai, ka SMU ir tapis Junior Achievement Latvia programmas "Skolēnu mācību uzņēmums" ietvaros, sadarbībā ar (skolas nosaukums).

JA Latvia skolēnu mācību uzņēmumu Latvijas mēroga pasākums CITS BAZĀRS tiek īstenots Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta "Inovāciju motivācijas programma" ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Sadarbībā ar Swedbank un Domina Shopping.

Pasākumu informatīvi atbalsta portāli inbox.lv un diena.lv.

Kontaktpersona:
Linda Volāne
JA Latvia projektu vadītāja
linda@jal.lv

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru