13.12.2018

SMU pasākums CITS BAZĀRS ziemā šogad pulcējis vairāk nekā 30 000 apmeklētāju

Vairāk nekā 30 000 apmeklētāju pagājušajās brīvdienās tirdzniecības centrā Domina Shopping 170 skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) stendos smēlās iedvesmu un iegādājās Ziemassvētku dāvanas un ikdienā noderīgas preces Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programmas” ietvaros organizācijas Junior Achievement (JA Latvia) īstenotajā SMU pasākumā CITS BAZĀRS. Ar savām biznesa idejām un radīto produkciju apmeklētājus iepazīstināja 500 skolēni no visas Latvijas.

“Priecājos, ka ar katru gadu skolēnu mācību uzņēmumu pasākums kļūst aizvien apmeklētāks. Domājot par oriģinālām Ziemassvētku dāvanām, cilvēkiem jau par tradīciju veidojas došanās uz CITS BAZĀRS. Arī piedāvājums ar katru gadu kļūs aizvien kvalitatīvāks. Jaunieši saprot, ka svarīga ir ne tikai biznesa ideja un preces ražošana, bet arī preces noformējums un zīmols. Pats galvenais – viņiem deg acis par uzņēmējdarbību, un mūsu uzdevums ir iedvesmot jauniešus turpmākiem sasniegumiem,” saka JA Latvia valdes priekšsēdētājs Jānis Krievāns.

Jauniešu veikumu vērtēja ne tikai pasākuma apmeklētāji, bet arī pieredzējusi profesionāļu, uzņēmēju un akadēmisko spēku komanda, piešķirot apbalvojumus septiņās nominācijās. 

Iespējai tirgoties pasākumā CITS BAZĀRS bija pieteikušies 400 skolēnu mācību uzņēmumi, bet pasākumā Domina Shopping savu uzņēmumu pārstāvēja 170 labāko ideju autori.

REZULTĀTI 

Pasākuma laikā jaunajiem uzņēmējiem bija iespēja saņemt konsultācijas tirgvedībā, finanšu plānošanā, produktu attīstīšanā un uzņēmuma vadībā Swedbank mentoru speed-dating aktivitātes ietvaros. Kopā ar Swedbank mentoriem jaunieši meklēja atbildes uz jautājumiem, kāda ir laba klientu apkalpošana un kāpēc tā ir tik būtiska uzņēmuma izaugsmei, kur un kā tirgot savu produktu, kā piesaistīt finansējumu, un citiem. Konsultācijas par preču zīmju un dizainparaugu reģistrēšanu bija iespējams saņemt LR Patentu valdes stendā.

SMU produktu kvalitāti, stendus un sniegumu vērtēja pieredzējusi profesionāļu, uzņēmēju un akadēmisko spēku žūrija, kuras sastāvā bija pārstāvji no 25 uzņēmumiem un iestādēm.

Pasākuma CITS BAZĀRS fotogrāfijas pieejamas ŠEIT.

Pasākums tiek īstenots LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Pasākuma 

CITS BAZĀRS partneri ir Swedbank Latvia un Domina Shopping. Informatīvi atbalsta inbox.lv un izdevniecība Dienas Mediji.

PRESES RELĪZE 12.12.2018

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru