02.02.2019

Sākusies pieteikšanās Latvijas SMU pasākumam CITS BAZĀRS pavasarī

Tirdzniecības centrā Domina Shopping 2019. gada 9. martā no plkst. 11:00 līdz 18:00 norisināsies lielākās izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia (JA Latvia) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizētais skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Latvijas mēroga pasākums CITS BAZĀRS pavasarī.

 

PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES!

Par dalību CITS BAZĀRS JA Latvia ar apstiprinātajiem dalībniekiem sazināsies 22. februārī. Vietu skaits stendiem ir ierobežots, tādēļ aicinām anketu aizpildīt īpaši rūpīgi!

Pasākuma ietvaros pieredzējusi profesionāļu, uzņēmēju un akadēmisko spēku komanda jaunos uzņēmumus vērtēs un apbalvos 7 nominācijās — Sociāli atbildīgs uzņēmumsInovatīva biznesa idejaLabākais stendsLabākā pārdošanas komandaKomerciālākais produkts, Sociālo mediju komunikācija un Uz zināšanām balstīts produkts.

SMU savos materiālos (vizītkartēs, bukletos, baneros u.c.) jāievieto atsauksme uz JA Latvia Skolēnu mācību uzņēmumu programmu ar logo, kas pieejams ŠEIT. Sociālo tīklu profilos SMU ir jābūt informācijai, ka SMU ir tapis Junior Achievement Latvia programmas "Skolēnu mācību uzņēmums" ietvaros, sadarbībā ar (skolas nosaukums).

JA Latvia skolēnu mācību uzņēmumu Latvijas mēroga pasākums CITS BAZĀRS tiek īstenots LIAA projekta "Inovāciju motivācijas programma" ietvaros, sadarbībā ar Swedbank, Domina Shopping un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu. Pasākumu informatīvi atbalsta laikraksts Diena, portāls inbox.lv un Dienas Bizness.

 

 

Kontaktpersona:
Linda Volāne
JA Latvia projektu vadītāja
linda@jal.lv

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru