25.02.2019

TIEŠRAIDE: Jaunie līderi diskutēs par Eiropas Parlamenta ietekmi Latvijā

Kā Eiropas Parlamenta (EP) pieņemtie lēmumi ietekmē dzīvi Latvijā? Vai Briselē mūsējo balsīm vispār ir kāds svars? Un par ko balsot – pārliecinošu politiķi vai sevi pierādījušu partiju? Ceturtdien, 28. februārī, skaties Diena.lv tiešraidi, kur Junior Achievement Latvia (JA Latvia) Līderu programmas dalībnieki – 16 vidusskolēni no visas Latvijas – diskutēs ar Arni Krauzi par EP nozīmi un to, cik svarīga ir ikviena vēlētāja balss.

“Iepriekšējās EP vēlēšanās savu balsi atdeva vien nepilna trešdaļa balsstiesīgo valsts iedzīvotāju, uzstādot zināmu antirekordu – tās bija vājāk apmeklētās vēlēšanas neatkarīgas Latvijas vēsturē. Vienaldzība pret Eiropas lietām raksturo arī jauniešus, tieši tāpēc mūsu mērķis ir panākt, ka gados jauni cilvēki izprot, kā Briselē pieņemtie lēmumi ietekmē dzīvi Latvijā, un ka mūsu visu pašu interesēs ir ievēlēt Eiroparlamentā cienīgus valsts pārstāvjus, kas darbosies mūsu valsts labā. JA Latvia organizētās līderu diskusijas rosinās jauniešus iepazīties ar EP būtību un, mēs ceram, arī 25. maijā aiziet uz EP vēlēšanām,” teic JA Latvia vadītājs Jānis Krievāns.

JA Latvia Līderu programmas ietvaros vidusskolas vecuma jaunieši gada laikā pilnveido savas līderības prasmes, apmeklējot dažādas meistarklases, kā arī mācoties no saviem mentoriem – sabiedrībā pazīstamiem vadītājiem un līderiem, tostarp ministriem, lielo uzņēmumu vadītājiem, ekonomistiem un citiem. Četru gadu laikā JA Latvia Līderu programmu absolvējuši jau 50 jaunie līderi.

Skaties tiešraidi 28. februārī no plkst. 10.45 līdz 11.45 diena.lv un fb.com/JALatvia

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru