30.04.2019

Konkursu Mana Vārdnīciņa un Biznesa pasakas laureāti 2019

 

Junior Achievement Latvia sadarbībā ar partneriem un atbalstītājiem visa mācību gada garumā organizēja finanšu pratības konkursus "Mana vārdnīciņa" 1.-4. klašu skolēniem un "Biznesa pasakas" 5.-9. klašu skolēniem.

 

Konkursā “Mana vārdnīciņa” Latvijas Bankas žūrijas komisija izvērtēja 269 iesniegtos darbus no 39 Latvijas skolām, noskaidrojot labākos sākumskolas skolēnus - konkursa finālistus. Savukārt konkursā “Biznesa pasakas” saņēmām 276 iesūtītas pasakas, kuras izvērtēja JA Latvia sadarības partneri un atbalstītāji - Latvijas Ekonomikas attīstības forums, Ingmārs Līdaka no Rīgas Zoodārza, LR Finanšu ministrijas pretkrāpšanās kustība "Atkrāpies", Latvijas valsts meži, RTU Rīgas Biznesa skola, Latvijas privāto vēsturisko ēku asociācija  un Tallink.

Finanšu pratības konkursu LAUREĀTI

Finanšu pratības konkursu apbalvošanas ceremonijas PROGRAMMA

Sīkāka informācija par apbalvošanas norisi konkursu laureātiem un viņu skolotājiem tiks nosūtīta e-pasta veidā.

Finanšu pratības konkursu apbalvošanas ceremonija notiks 15. maijā uz TALLINK kruīza kuģa Isabelle.

Liels paldies par ieguldīto darbu konkursa īstenošanā gan vecākiem, gan skolotājiem!

 

Par finanšu pratības konkursiem:

Konkurss "Mana vārdnīciņa" aicina skolēnus no 1.-4. klasei izveidot savu ekonomisko terminu skaidrojošo vārdnīcu. Kopā ar skolotāju, vecākiem un vecvecākiem skolēni saviem vārdiem skaidro sociālo zinību programmas ietvaros apgūtos ekonomiskos jēdzienus, izveidojot tos vārdnīcas formā.

Konkursā "Biznesa pasakas" 5.-9. klašu skolēni tiek aicināti sacerēt pasaku par ekonomikas un uzņēmējdarbības tēmām. Skolēns vai skolēnu grupa (3 skolēni) izveido Biznesa pasaku ar laimīgām beigām. Pasaku vērtēšanā piedalās žūrija, kas vērtē finansiāli drosmīgākās, kā arī uz jaunām idejām vērstās pasakas. Būtisks ir arī pasakas vizuālais noformējums. Biznesa pasakas saturu iesniedz elektroniski un papīra formātā.

 

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru