19.07.2019

Pedagogu pieteikšanās skolēnu mācību uzņēmumu izveides un konsultēšanas vasaras kursiem

Latvijas lielākā biznesa izglītības biedrība Junior Achievement Latvia (JA Latvia) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros 22. un 23. augustā organizē divu dienu skolotāju apmācības skolēnu mācību uzņēmumu izveidē un konsultēšanā. 

 

Apmācībās aicināti pieteikties pamata, vispārējās, profesionālās izglītības pedagogi bez pieredzes skolēnu mācību uzņēmumu konsultēšanā, kā arī pedagogi ar ilggadēju pieredzi profesionālo prasmju pilnveidošanai. Apmācības norisināsies Biznesa augstskolā Turība (Graudu ielā 68, Rīgā). 

 

PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES!

PROGRAMMA

 

Apmācību laikā skolotājiem būs iespēja iepazīties ar skolēnu mācību uzņēmumu metodi — kā ar tās palīdzību pilnveidot izglītības saturu, kā metode sniedz ieguldījumu jauniešu karjeras izglītībā un kā metode attīsta uzņēmējspēju kompetences skolēnos.

Skolotāju apmācības tiek organizētas LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība, un pateicoties ilggadējā partnera Swedbank atbalstam.

 

 

Kontaktpersona:
Inga Bolmane
JA Latvia programmu direktore
inga@jal.lv

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru