26.08.2019

Reģionālie semināri "Jauno uzņēmēju skola 2019" šogad norisināsies 7 pilsētās

No 17. līdz 26. septembrim Junior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros dodas tūrē uz Latvijas reģioniem semināru ciklā “Jauno uzņēmēju skola 2019”.

Latvijas skolu skolotāji un skolēni varēs uzzināt par skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) veidošanas un attīstīšanas iespējām, iepazīties ar jau strādājošu SMU veiksmes stāstiem un uzklausīt biznesa ekspertu pieredzi. “Jauno uzņēmēju skola 2019” ir vienas dienas seminārs, kas šogad norisināsies:

 17. septembrī Tukumā | Zemgales vidusskola (Slampe)   PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES   PROGRAMMA
 
18. septembrī Liepājā | DA Liepājas pilsētas 5. vidusskola    PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES   PROGRAMMA
 19. septembrī Kuldīgā | Kuldīgas Centra vidusskola   PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES    PROGRAMMA
 20. septembrī Jelgavā | Jelgavas Valsts ģimnāzija    PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES    PROGRAMMA
 24. septembrī Mārupē | Mārupes Valsts ģimnāzija    PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES   PROGRAMMA
 25. septembrī Daugavpilī | Daugavpils 3. vidusskola     PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES   PROGRAMMA
 26. septembrī Valmierā
| Valmieras tehnikums    PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES   PROGRAMMA

 
VIETU SKAITS IR IEROBEŽOTS!

 

Seminārā dalībniekus ar saviem biznesa veiksmes stāstiem iedvesmos esošie uzņēmēji, LIAA biznesa inkubatoru pārstāvji, SMU programmas dalībnieki atklās savu pieredzi un ieguvumus, un JA Latvia pārstāvji pastāstīs par iespēju uzsākt uzņēmējdarbību jau skolas laikā. Īpašais viesis — uzņēmēja Ieva Kalve — stāstīs, kas ir viedā ekonomika un kā tā var palīdzēt veidot inovatīvus un tehnoloģiskus SMU. SMU varēs saņemt individuālas konsultācijas par sava uzņēmuma darbību un attīstību, kā arī dalībniekiem būs iespēja apgūt dažādas ar uzņēmējdarbību un radošo domāšanu saistītas prasmes radošajā RTU Riga Business School darbnīcā.

Pasākums tiek īstenots LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Skolēnu mācību uzņēmumu programmas ilggadējs atbalstītājs ir Swedbank Latvia.

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru