11.10.2019

Uzņēmējdarbības iedvesmas konferencei UZDRĪKSTIES UZVARĒT 31. oktobrī Ķīpsalā + PROGRAMMA

Ķīpsalas izstāžu hallē 31. oktobrī notiks lielākā Latvijas uzņēmējdarbības konference #UZDRĪKSTIES UZVARĒT, kopumā pulcējot 5000 skolēnu, jauniešu un skolotāju no visas Latvijas. Šī gada konferences tēma ir “Pievienojies varoņiem biznesā!”. Konferenci organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Junior Achievement Latvia (JA Latvia), lai izglītotu Latvijas jauniešus par uzņēmējdarbības vidi un daudzajām iespējām, ko tā dod.

 

Šī gada konferencē dalību jau ir apstiprinājuši un uzstāsies Maksims Jegorovs (Accenture Latvia)Alise Balgalve (Musli Graci)Edgars Rozenvalds (Wood Religion Barbershop), Līderu programmas absolventi Ernests Vēzis un Nannija Pētersone, 2019. gada Latvijas labākais skolēnu mācību uzņēmums Wheelift, Ieva Vīgante (Swedbank Latvia), Raimonds Kulbergs (Funderful), Dāvis Dudelis (Avenei), Jānis Rozenblats (Mailigen), Iļja Krūmiņš (Gamechanger Audio), Emīls Kaupers, Edgars Kaupers, Roberts Vanags (Carnival Youth) un citi. 

PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES!

Konferencei varēs sekot līdzi arī tiešraidē: fb.com/JALatvia, diena.lv, labsoflatvia.com, liaa.lv

Pasākums tiek īstenots LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Pasākumu atbalsta Swedbank. Informatīvie atbalstītāji - Diena, Inbox.lv

 

 

2018. gada konferences atskata video

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru