26.10.2019

JA Latvia Līderu programma uzņem jaunus dalībniekus

Jau sesto gadu pēc kārtas Latvijas talantīgākajiem jauniešiem tiek dota iespēja attīstīt savas līderības prasmes Latvijas lielākās izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia (JA Latvia) Līderu programmā. Dažādas meistarklases, biznesa darbnīcas, iespēja individuāli strādāt ar mentoriem un izveidot savus projektus – Līderu programma ir daudzpusīgas, motivējošas, mērķtiecīgas jauniešu apmācības viena mācību gada garumā, lai veidotu Latvijas nākotnes līderus.

 

Pieteikšanās Līderu programmai no 20. septembra līdz 4. novembrim, aizpildot pieteikuma anketu!
Informatīvais seminārs 13. novembrī plkst. 13.00-15.00 Draugiem Group (O.Vācieša ielā 6b, Rīgā).

 

“Nākotnes Latvija top tagad. Šodienas skolēni ir tie, kuri veidos Latviju pēc desmit gadiem, un ir svarīgi, lai viņos jau būtu atraisītas spējas pašiem darīt, radīt un iedvesmot citus. To apgūt vislabāk var palīdzēt dzīves gudri mentori, kas paši ir sasnieguši nozaru un jomu virsotnes, tāpēc saku lielu paldies Līderu programmas atbalstītājiem – sabiedrībā pazīstamiem vadītājiem un līderiem, kuri jau gadiem palīdz mums radīt nākotnes vizionārus un sabiedrības vadītājus,” saka JA Latvia valdes priekšsēdētājs Jānis Krievāns.

Piecu gadu laikā Līderu programmu ir absolvējuši jau vairāk nekā sešdesmit jaunie līderi, un starp viņu mentoriem ir bijuši sabiedrībā labi zināmi uzņēmēji, politiķi un viedokļu līderi. Arī šogad Līderu programmas ietvaros ar jauniešiem strādās Tet valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis, Latvijas Universitātes profesors Mārcis Auziņš, VAS "Valsts nekustamie īpašumi" padomes priekšsēdētājs Mārtiņš Bičevskis, finansists Ģirts Rungainis, izdevniecības “Dienas Mediji” valdes priekšsēdētājs Edgars Kots, “Signet Bank" padomes locekle Irīna Pīgozne, uzņēmējs Guntars Kokorevičs, kā arī citi nozaru eksperti un izcilnieki.

“Ikvienam jaunietim būtiskākais ir atrast sevi šajā pasaulē. Līderu programma palīdz ieraudzīt īstās durvis, ko jāatver, lai sasniegtu savus mērķus. Mēs, mentori, esam šo durvju atslēga. Taču tu neuzzināsi, kas ir aiz durvīm, kamēr tās nebūs atvērtas. Tāpēc piesakies Līderu programmai, jo tā būs iespēja saprast, tieši ko meklē,” aicina izdevniecības “Dienas Mediji” valdes priekšsēdētājs E. Kots.

Savukārt finansists Ģ.Rungainis norāda: “Šodienas jaunieši pēc divdesmit, trīsdesmit gadiem vadīs Latviju. Tas ir Latvijas spēks un elites daļa. Esmu gandarīts strādāt ar viņiem kopā un iepazīt nākotnes līderus. Redzēt, kāda ir mūsu nākotne un palīdzēt to veidot. Kopā ar jauniešiem domāt par to, kā Latviju noturēt un attīstīt, lai mēs visi varētu dzīvot labāk.”

2019.gada vasarā Līderu programma piedzīvoja jau piekto izlaidumu – to absolvēja četrpadsmit uzņēmīgi jaunieši no visas Latvijas. Programmas ietvaros jaunieši izstrādāja savus individuālos projektus, kā arī apguva darbu komandā, strādājot pie kopīga sociālā projekta. Jaunie līderi arī pilnveidoja savas zināšanas un prasmes attīstot dzīvei noderīgas kompetences, tostarp apguva komunikācijas prasmes, piedalījās meistarklasēs un diskusijās. Līderu programmas apmācība noslēdzās vairāku dienu ilgā nometnē Junior Achievement Unlocked 2019, kur notiekošās darbnīcas un diskusijas varēja vērot arī interneta tiešraidē.

JA Latvia Līderu programma tiek īstenota sadarbībā ar Rīgas Koučinga skolu un uzņēmumu Clean R.

 

 

Uzzini vairāk par Līderu programmu 

 

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru