05.11.2019

Piesaki savu SMU projektam Start Strong 3+3

Junior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā un karjeras skolu "Start Strong" izsludina pieteikšanos uzņēmējdarbības konkursam "Start Strong 3+3" JA Latvia skolu 10.-12. klašu audzēkņiem, lai veicinātu vidusskolas jauniešus veidot skolēnu mācību uzņēmumus (SMU), kuros ir saskatāmas inovācijas konkrētajā nozarē un tie ir dzīvotspējīgi Latvijas vai konkrētā starptautiskā uzņēmējdarbības vidē.

 

Konkurss tiek organizēts 3 praktisku meistarklašu veidā, lai SMU spētu iegūt jaunas zināšanas un prasmes un pilnveidot produktu, atrodot tajā inovāciju.

Dalībnieki: JA Latvia vispārējo, tehnisko, profesionālo, valsts un privāto vidusskolu 10.-12. klašu audzēkņi, kuri piedalās skolēnu mācību uzņēmumu programmā. Konkursā nevar piedalīties tie skolēni, kas tajā piedalījušies kādā no iepriekšējiem mācību gadiem.

Lai piedalītos:
- līdz 8.novembrim piesaki konkursam savu SMU, aizpildot ŠEIT pieejamo anketu;
- izveido video angļu valodā par savu komandu un kādēļ tieši jūs uzvarēsiet.

 

Lai pieteiktos konkursam, SMU var būt vēl nepabeigta reģistrācija - SMU var būt reģistrēšanās procesā. Tiem, kas tiks apstiprināti dalībai, SMU būs jāreģistrē līdz 1.meistarklasei, 26.novembrim.

 

Konkursa galvenā balva: uzvarētājkomandai 5 cilvēku sastāvā brauciens uz ASV.

Konkursa nolikums apskatāms Tavā profilā JA Latvia lapā sadaļā Nolikumi.

 

 

Kontaktpersona:
Linda Volāne
JA Latvia projektu vadītāja
linda@jal.lv 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru