28.10.2019

Pieteikšanās skolotāju apmācībām

Latvijas lielākā izglītības organizācija Junior Achievement Latvia (JA Latvia) aicina pieteikties skolotājus pedagogu apmācībām Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) programmas apgūšanā kursu 2.modulim, kas norisināsies 7.novembrī Rīgā, RTU Riga Business School, Skolas ielā 11.

 

 

Pedagogu tālākizglītības kursu:

Pamatojums - lai motivētu jauniešus biznesa uzsākšanai, nepieciešama daudzpusīga un uz biznesa attīstību orientēta informācija pašiem pedagogiem un izglītības iestāžu vadītājiem. Apmācības ir virzītas uz aktīvu darbu grupās par konkrētām uzņēmējdarbības pozīcijām un, galvenokārt, uz katra dalībnieka motivāciju novērtēt uzņēmējdarbības nozīmi gan pašu pedagogu, gan jauniešu karjeras izaugsmē, gan visas valsts tautsaimniecības attīstīšanā. Tā būs pozitīva iniciatīva paskatīties uz uzņēmējdarbības vidi no pedagogu skatu punkta.

Mērķis - iedrošināt pēc iespējas plašāku pedagogu daļu motivēt jauniešus uzsākt uzņēmējdarbību, celt uzņēmējdarbības prestižu sabiedrības acīs, kā arī sekmēt pedagogu izpratni par inovāciju lomu konkurētspējas veicināšanā, informēt par norisēm saistībā ar inovācijām, tādējādi mudinot pēc iespējas plašāku pedagogu un jauno uzņēmēju (SMU) daļu pievērsties inovatīvu risinājumu izstrādei un pielietošanai.

Uzdevumi - ir identificēt STEM kompetences, kuras veicina jauniešu zināšanu un intereses pieaugumu par zaļajām tehnoloģijām, tehnisko radošumu un videi draudzīgu ražošanu.

Aicinām pieteikties pamata, vispārējās, profesionālās izglītības pedagogus bez pieredzes skolēnu mācību uzņēmumu konsultēšanā, kā arī pedagogus ar ilggadēju pieredzi profesionālo prasmju pilnveidošanai.

 

PROGRAMMA

 

Apmācību saturs:

- Kā iekarot tirgu ar STEM – zinātnes, tehnoloģiju, inženierijas un matemātikas – iemaņu pielietošanu;

- Mārketings STEM produktiem (vebinārs tiešraidē);

- Jaukta tipa apmācību modelis. Zaļās ekonomikas mācību stunda;

- Jaunuzņēmumu veiksmes stāsti;

- JA Latvia SMU aktualitātes - SMU pasākumi CITS BAZĀRS skolā, reģionā, valstī ;

- Skolotāju informatīvais pitch(1 min) par SMU programmas īstenošanu izglītības iestādē;

- Apliecības par 2.moduli saņemšana;

- SMU konsultanta Sertifikāta saņemšana (ja praktiski īsteno SMU programmu izglītības iestādē).

 

 

Pieteikšanās līdz 5.novembrim šeit! Uzmanību - vietu skaits ierobežots!

 

Skolotāju apmācības tiek organizētas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība, un pateicoties ilggadējā partnera AS Swedbank atbalstam.

Kontaktpersona:
Inga Bolmane
JA Latvia programmu direktore
inga@jal.lv

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru