22.11.2019

7. decembrī norisināsies Latvijas SMU pasākums CITS BAZĀRS ziemā (DALĪBNIEKU SARAKSTS)

Šā gada 7. decembrī tirdzniecības centrā Domina Shopping norisināsies Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu gada notikums – CITS BAZĀRS ziemā –, kurā savas biznesa idejas un radīto produkciju apmeklētājiem prezentēs skolēni no visas Latvijas. Smelties iedvesmu Ziemassvētku dāvanām un atrast sev noderīgas preces ikdienai piedāvās 270 skolēnu mācību uzņēmumi, kas sevi pierādījuši kā labākie 400 komandu konkurencē. CITS BAZĀRS notiek Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, un to rīko Latvijas lielākā izglītības organizācija Junior Achievement Latvia (JA Latvia).

 

Visas dienas garumā apmeklētājiem būs iespēja apskatīt un iegādāties neredzētus un inovatīvus produktus dažādām dzīves situācijām: robotu mājas tīrīšanai, atstarojošus aksesuārus mājdzīvnieku drošībai, produktus Zero Waste aktīvistiem, 3D printētas dekorācijas, spoguli ar iebūvētu datoru un ekrānu, drošības risinājumus elektrisko skrejriteņu lietotājiem un gudru risinājumu atkritumu šķirošanai. Plaši tiks piedāvātas oriģināla dizaina tekstilpreces, no vietējiem labumiem ražoti gardumi, dažādu dabīgu materiālu aksesuāri u.c. Jaunieši kopumā sarūpējuši pašu radītās preces astoņās kategorijās: “Pakalpojumi, izklaide”, “Apģērbi, aksesuāri”, “Skaistumkopšana, bižutērija”, “Pārtika, preces virtuvei”, “Elektropreces, gaismas objekti”, “Suvenīri, dāvanas, sezonas preces”, “Spēles, preces bērniem” un “Interjera preces”.

CITS BAZĀRS ziemā 2019 dalībnieku saraksts un produktu apraksts pieejams ŠEIT.

“CITS BAZĀRS ir skolēnu iespēja parādīt savu produktu un savu komandu reālos tirgus apstākļos. Gūt jaunu pieredzi, apzināt savas stiprās puses, iepazīt konkurences apstākļus un kļūt prasmīgākiem un uzņēmīgākiem. Katra tikšanās ar klientiem un konkurentiem dod nepieciešamos impulsus, lai veidotu mūsu jauniešus par veiksmīgiem uzņēmējiem. Šogad īpaši priecē, ka jaunieši arvien vairāk pievēršas digitālajām tehnoloģijām, iekļaujot tās savos produktos. Jaunie līderi aug mūsu acu priekšā,” gandarīts ir JA Latvia valdes priekšsēdētājs Jānis Krievāns.

LIAA Inovāciju atabalsta nodaļas vadītāja Sarmīte Karlsone: “LIAA tradicionāli atbalsta šo ikgadējo pasākumu, jo šī ir lielākā un jaudīgākā biznesa prakse jauniešiem Latvijā, tā ir motivācija un iedvesma pasākuma apmeklētājiem, kā arī augstākais pozitīvās enerģijas un degsmes līmenis, ko aicinām izbaudīt ikvienu”.

T/c Domina Shopping direktore Dina Bunce: “Esam patiesi priecīgi arī šogad pie mums, t/c Domina Shopping, uzņemt jauniešus, jaunos uzņēmējus skolēnu mācību uzņēmumu Ziemassvētku tirdziņā Cits Bazārs. Radīt un arī pārdot pašam ir liels izaicinājums – tā ir liela atbildība un uzdrīkstēšanās. Mēs to novērtējam un esam lepni, ka varam skolēniem dot iespēju savu radīto produkciju piedāvāt mūsu klientiem. Cits Bazārs ir lieliska iespēja ne tikai atbalstīt jauniešus uzņēmējdarbības pirmajos soļos, bet arī sagādāt saviem mīļajiem oriģinālas dāvanas svētkos. Skolēnu radošumam nav robežu.” 

Interesenti aicināti novērtēt Latvijas skolēnu veikumu un iepirkties, apmeklējot pasākumu CITS BAZĀRS tirdzniecības centrā Domina Shopping Ieriķu ielā 3, Rīgā, 7. decembrī no plkst. 11:00 līdz 18:00.

Pasākumā pieredzējusi profesionāļu, uzņēmēju un akadēmisko spēku komanda jaunos uzņēmumus vērtēs un apbalvos septiņās nominācijās: “Sociāli atbildīgs uzņēmums”, “Inovatīva biznesa ideja”, “Labākais stends”, “Labākā pārdošanas komanda”, “Komerciālākais produkts”, “Sociālo mediju komunikācija” un “Uz zināšanām balstīts produkts”.

Skolēnu mācību uzņēmumu programmas stratēģiskais partneris un atbalstītājs Swedbank pasākuma atklāšanā apbalvos biznesa plānošanas konkursa “Biznesa skices” uzvarētājus – trīs labākās skolēnu mācību uzņēmumu komandas un to konsultējošos skolotājus, kas sadalīs kopējo balvu fondu vairāk nekā 6000 eur vērtībā. Konkursu organizē Swedbank sadarbībā ar JA Latvia un Projektu banku.

 

JA Latvia skolēnu mācību uzņēmumu Latvijas mēroga pasākums CITS BAZĀRS tiek īstenots Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta "Inovāciju motivācijas programma" ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Pasākums norisinās sadarbībā ar Swedbank un Domina Shopping, informatīvi atbalsta inbox.lv un Diena.

 

CITS BAZĀRS ziemā 2018 - atskata video

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru