21.02.2020

Latvijas SMU pasākums CITS BAZĀRS pavasarī 7. martā (DALĪBNIEKU SARAKSTS)

Tirdzniecības centrā Domina Shopping 2020. gada 7. martā no plkst. 11:00 līdz 18:00 norisināsies lielākās izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia (JA Latvia) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizētais skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Latvijas mēroga pasākums CITS BAZĀRS pavasarī.

Digitālais kompass, silti dziesmu grāmatu vāki, lai koristiem rokas vienmēr siltumā, roboti, kas palīdz mājas darbos ir tikai daži no produktiem, kurus līdzās virknei citu skaistumkopšanas, interjera, pārtikas, rotaļlietu, tehnoloģiju precēm un pakalpojumiem varēs apskatīt un iegādāties 7. martā t/c Domina Shopping.

CITS BAZĀRS pavasarī 2020 dalībnieku saraksts un produktu apraksts pieejams ŠEIT. 

PROGRAMMA

Pasākuma ietvaros pieredzējusi profesionāļu, uzņēmēju un akadēmisko spēku komanda jaunos uzņēmumus vērtēs un apbalvos 7 nominācijās — Sociāli atbildīgs uzņēmumsInovatīva biznesa idejaLabākais stends/zīmolsLabākā pārdošanas komandaKomerciālākais produkts, Sociālo mediju komunikācija un Uz zināšanām balstīts produkts. 

 

JA Latvia skolēnu mācību uzņēmumu Latvijas mēroga pasākums CITS BAZĀRS tiek īstenots LIAA projekta "Inovāciju motivācijas programma" ietvaros, sadarbībā ar Swedbank, Domina Shopping un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu. Informatīvi atbalsta izdevējs Dienas Mediji, portāls inbox.lv un Dienas Bizness.

 

 

CITS BAZĀRS pavasarī 2019 - atskata video

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru