09.03.2020

270 skolēnu mācību uzņēmumi tirgojās CITS BAZĀRS t/c Domina Shopping (REZULTĀTI)

Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) pasākumā CITS BAZĀRS pavasarī pasniegtas balvas  labākajiem SMU astoņās nominācijās. Kā ierasts, arī šogad pasākums norisinājās tirdzniecības centrā Domina Shopping,  kas uzņēma 270 SMU ar 900 skolēniem no visas Latvijas. Pasākumu organizē Junior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA).  

 

UZVARĒTĀJU UN NOMINANTU SARAKSTS

Pasākuma ietvaros jauniešus vērtēja ne tikai apmeklētāji, bet arī 40 pieredzējuši profesionāļi no uzņēmumiem, akadēmiskajām struktūrām, finanšu sektora un valsts pārvaldes, pasniedzot balvas astoņās nominācijās.

Iespējai tirgoties pasākumā CITS BAZĀRS bija pieteikušies 400 skolēnu mācību uzņēmumi, bet pasākumā Domina Shopping savu uzņēmumu pārstāvēja 270 labāko ideju autori. Šogad apmeklētāji preces varēja iegādāties astoņās preču kategorijās: “Pakalpojumi, izklaide”, “Apģērbi, aksesuāri”, “Skaistumkopšana, bižutērija”, “Pārtika, preces virtuvei”, “Elektropreces, gaismas objekti”, “Suvenīri, dāvanas, sezonas preces”, “Spēles, preces bērniem” un “Interjera preces”. 

Paldies visiem skolotājiem, kuri jūs ir sagatavojuši šim rezultātam, īpaši tiem, kuri ir organizējuši šādu testa vidi, reģionos rīkojot Citus Bazārus.  Paldies organizatoriem  -  Liepājā, Ventspilī, Valmierā, Iecavā, Bauskā, Madonā, Talsos, Tukumā, Jelgavā, Gulbenē, Daugavpilī, Mārupē, Kuldīgā.  Mums viesiem ir prieks skatīties rezultātu – mediji, foto, pat atskata video, dalībnieki no visas Latvijas. Kā arī veiksmi nu jau pieteiktajos Citos Bazāros Aizkrauklē, Liepājā un Rēzeknē,” stāsta JA Latvia valdes priekšsēdētājs Jānis Krievāns.

 

CITS BAZĀRS notiek Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) projekta Inovāciju motivācijas programma ietvaros, un to skolēniem rīko Latvijas lielākā izglītības organizācija Junior Achievement Latvia. “Cits Bazārs” atbalsta Swedbank, Domina Shopping un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, bet informatīvie atbalstītāji ir inbox.lv, izdevniecība Dienas Mediji un Dienas Bizness.

 

FOTOGALERIJA

 

CITS BAZĀRS pavasarī - atskata video

 

Atskata sižets LTV Rīta Panorāmā 09.03.2020

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru