17.03.2020

Pieteikšanās SMU Valsts mēroga finālam - Jauno uzņēmēju dienām 2020 (PAPILDINĀTS)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros Junior Achievement Latvia (JA Latvia) organizē ikgadējās Jauno uzņēmēju dienas - Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) programmas Valsts mēroga finālu, kurā žūrija izvērtēs labākos mācību uzņēmumus 2019./2020. mācību gadā, kā arī noteiks SMU, kas šovasar pārstāvēs Latviju Eiropas finālā.

Pasākuma mērķis:  veicināt jauniešu uzņēmību un uzdrīkstēšanos, pārbaudot viņu uzņēmējspējas praktiskā darbībā. Sekmēt jauniešu prasmes inovatīvu un radošu ideju attīstībā. Pilnveidot jauniešiem spējas pieņemt pārdomātus un pamatotus lēmumus, kas veicina personisko un sabiedrisko labklājību.

 

SMU Valsts mēroga finālā piedalīsies līdz 20 SMU vidusskolu grupā un līdz 10 SMU pamatskolu grupā.

Ikvienam SMU, kas vēlas piedalīties Valsts mēroga finālā, ir jāiesniedz: 
Gada ziņojums dalībniekiem pamatskolu grupā;
Gada ziņojums dalībniekiem vidusskolu grupā.

Gada ziņojums ir jāiesniedz pēc dotās veidlapas, tiem SMU, kuru dalība tiks apstiprināta, būs iespēja papildināt gada ziņojumu, noformējot to citādāk, kā arī pagarinot tā saturu. Lai pieteiktos pasākumā, SMU ir jāiesniedz Gada ziņojums, izmantojot esošo formu.

 

Kritēriji SMU atlasei Valsts mēroga finālam - elektroniskais pieteikums, vadoties pēc JA Latvia izstrādātajiem kritērijiem: motivācijas, līdzšinējiem sasniegumiem, produkta kvalitātes, gada ziņojuma.

Pieteikšanās SMU Valsts mēroga finālam skolēnu profilos (1 skolēns piesaka SMU komandu) līdz 18.maijam.
Rezultātu paziņošana 22. maijā.

 

Jauno uzņēmēju dienu 2020 apbalvošanas ceremonijā tiks apbalvoti 1.-3. vietu ieguvēji SMU pamatskolu un vidusskolu grupās, kā arī gada skolotājs – SMU konsultants. 

 

Pasākums tiek īstenots LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība, un sadarbībā ar ilggadējo partneri Swedbank.

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru