20.05.2020

Zināmi Jauno uzņēmēju dienu 2020 pusfināla dalībnieki

16.jūnijā Rīgā norisināsies Jauno uzņēmēju dienas 2020. Pasākumā finālisti sacentīsies par Latvijas labākā skolēnu mācību uzņēmuma (SMU) titulu un vidusskolas grupas SMU – par iespēju pārstāvēt valsti Eiropas labāko mācību uzņēmumu finālā šī gada jūlijā. Pasākumu organizē Latvijas lielākā izglītības organizācija Junior Achievement Latvia (JA Latvia) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA).

Šogad Latvijā kopumā reģistrēti 1200 mācību uzņēmumi, no kuriem dalībai SMU programmas pusfinālā tiešsaistē izraudzīti 10 pamatskolas un 20 vidusskolas grupas pārstāvji, kuri sacentīsies par iespēju klātienē saņemt labākā mācību uzņēmuma godu Latvijas SMU finālā. Vidusskolas grupā labākie tiks noteikti vairākās kārtās: gada pārskata vērtēšana, četru minūšu prezentācija latviešu valodā žūrijas komisijai un individuālas paneļintervijas ar žūrijas komisiju latviešu un angļu valodā. Savukārt pamatskolu skolēniem sava uzņēmuma un produkta izcilību žūrijas komisijai būs jāapliecina trīs sacensību kārtās.

16.jūnijā visi interesenti laipni aicināti pieslēgties tiešraides translācijai, lai noskatītos finālistu prezentācijas un apbalvošanu.

Dalībnieku un produktu saraksts pieejams ŠEIT

Apstiprinātie dalībnieki saņems sīkāku informāciju par tālāko pasākuma norisi 21.maijā.

Uzvarētāji tiks paziņoti Jauno uzņēmēju dienas 2020 apbalvošanas ceremonijā 16.jūnijā Rīgā. Tiks noskaidroti 1.–3. vietas ieguvēji SMU pamatskolas un vidusskolas grupā, kā arī pasniegta balva SMU vidusskolas grupā nominācijā “Gada pārskats” un sumināts gada uzņēmējdarbības skolotājs-SMU konsultants. Galveno balvu – tiesības pārstāvēt Latviju Eiropas labāko mācību uzņēmumu finālā pasniegs LIAA.

SMU vērtēšanu veiks pieredzējusi uzņēmēju, profesionāļu un akadēmisko spēku komanda.

Pasākums tiek īstenots LIAA projekta "Inovāciju motivācijas programma" ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība sadarbībā ar JA Latvia ilggadējo partneri Swedbank.

 

 

Video atskats Jauno uzņēmēju dienām 2019

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru