27.05.2020

Aicinām pieteikt kandidātus konkursam “JA Latvia jaunais uzņēmējs 2020”

JA Latvia SMU programmas ietekmes viens no rādītājiem ir jauniešu – SMU programmas absolventu, veiksmīga sava uzņēmuma izveide. Tāpēc aicinām  apzināt aktīvus un talantīgus JA Latvia programmu absolventus – jaunos uzņēmējus, kuri ar savu piemēru veicina jauniešu interesi par uzņēmējdarbību un pieteikt viņus  konkursam “JA Latvia jaunais uzņēmējs 2020”.

 

Nominācijai izvirza JA Latvia programmu absolventus, jaunos uzņēmējus, norādot pieteikumā informāciju par nominācijas pretendentu, kas liecinātu par aktīvu darbību.
Konkursam pretendentus var pieteikt izglītības iestādes, pedagogi, skolēni, studenti, uzņēmumi, iestādes, kā arī JA Latvia. Pieteikumam var pievienot rekomendācijas.    

 

Ar šo konkursu kā ar reālu piemēru vēlamies motivēt izglītības iestādes, skolēnus, skolotājus izmantot skolas laiku, lai attīstītu un pilnveidotu uzņēmējspēju kompetences, kuras ir veiksmīgas karjeras un uzņēmējdarbības pamats.    

 

Nominanta kritēriji:

- SMU programmas absolvents;

- SMU programmā iegūtās zināšanas un prasmes izmanto savā uzņēmējdarbībā;

- aktīvi piedalās JA Latvia SMU programmas pasākumos (kā lektors, žūrijas komisijās, medijos) un ar savu piemēru motivē gan skolēnus, gan skolēnus pievērsties uzņēmējdarbībai;

- novērtē JA Latvia ieguldījumu savu uzņēmējspēju kompetenču pilnveidošanā, ir atvērts un pozitīvs JA Latvia programmu atbalstīšanā.    

Pieteikuma iesniegšana līdz 4. jūnijjam, 2020.

JA Latvia jaunā uzņēmēja apbalvošana notiek tiešsaistē 16. jūnijā, 2020 - Jauno uzņēmēju dienu 2020 laikā.

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru