05.06.2020

Zināmi Jauno uzņēmēju dienu 2020 finālisti

Latvijas lielākā izglītības organizācija Junior Achievement Latvia (JA Latvia) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) 16.jūnijā organizēs Jauno uzņēmēju dienas 2020, kas šogad norisināsies Rīgā. Tas ir gada nozīmīgākais pasākums, kurā piedalās Latvijas labākie jaunie uzņēmēji ar saviem skolēnu mācību uzņēmumiem (SMU), sacenšoties par Latvijas labākā SMU titulu un tiesībām pārstāvēt mūsu valsti Eiropas finālā šī gada jūlijā.

 

Otrdien, 16.jūnijā, JA Latvia sociālajos tīklos aicinām visus interesentus piedalīties Jauno uzņēmēju dienu 2020 atklāšanā un apbalvošanas ceremonijā.

Kopumā šogad Skolēnu mācību uzņēmumu programmā tika reģistrēti vairāk kā 1200 SMU, bet finālā piedalās 5 pamatskolu un 10 vidusskolu SMU.


Dalībnieku un produktu saraksts pieejams ŠEIT. Ar finālistiem JA Latvia sazināsies 8.jūnijā, sīkāka informācija par fināla vērtēšanas kārtām pieejama Jauno uzņēmēju dienu nolikumā.

 

Pasākums tiek īstenots LIAA projekta ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība, un sadarbībā ar ilggadējo partneri Swedbank.

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru