30.06.2020

SMU mācību gada noslēgšana - likvidācijas anketas iesniegšana

JA Latvia aicina iesniegt Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) likvidācijas dokumentus. Lai SMU tiktu likvidēts, vienam no SMU dalībniekiem ir jāaizpilda skolēna profilā sadaļā Atskaites/Dokumenti pieejamā Likvidācijas anketa līdz 2020. gada 15. jūlijam. Skolēns pabeidz programmu "Skolēnu mācību uzņēmums" tikai tad, ja ir apguvis pilnu SMU darbības ciklu, ieskaitot SMU likvidāciju.

SMU darbība var tikt ieskaitīta arī tad, ja SMU ir strādājis ar zaudējumiem, ir bankrotējis vai pārtraucis darbību citu iemeslu dēļ.

Tikai likvidēts SMU tiek ieskaitīts JA Latvia Sertifikāta izpildes kritērijos.

Skolēnu mācību uzņēmumu darbība notiek tikai mācību gada ietvaros - no septembra līdz maijam. 

 

Junior Achievement Latvia (JA Latvia) piedāvā iespēju izglītības iestāžu absolventiem iegūt Sertifikātu, kas apliecina dalību Junior Achievement programmās.

  

Sertifikātu var iegūt JA Latvia dalībskolu 12. klašu skolēni un tehnikuma vecāko kursu audzēkņi , kuri piedalījušies sekojošās JA Latvia aktivitātēs:

- Ēnu diena;

- Biznesa simulācijas spēle TITAN;

- Skolēnu mācību uzņēmumu programma.

 

Sertifikāta saņemšanai skolēniem ir jālikvidē SMU un skolotājam savā profilā jalatvia.lv skolēns, kas ir piedalījies visās 3 mācību programmās, jāpievieno sertifikātu saņēmēju sarakstam, norādot nepieciešamo informāciju par viņu.

JA Latvia Sertifikāts sniedz priekšrocības, uzsākot studijas JA Latvia sadarbības augstskolās (sertifikāts sniedz priekšrocības un tiek pozitīvi vērtēts šādās Latvijas augstskolās: Latvijas Universitātē, RTU Riga Business School, Biznesa augstskolā Turība, Banku augstskolā, Daugavpils Universitātē u.c.) un būs kā apstiprinājums skolēna CV par praktisko komerczinību kursa apguvi – mārketingu, uzņēmējdarbību, menedžmentu, grāmatvedību, likumdošanu, lietvedību un lietišķo etiķeti.

 

Vairāk informācijas:
Linda Volāne
JA Latvia projektu vadītāja
E-pasts: linda@jal.lv 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru