29.07.2020

Aicinām skolotājus pieteikties vasaras apmācībām

Aicinām skolotājus pieteikties praktiskām skolēnu mācību uzņēmumu izveides un konsultēšanas vasaras apmācībām!

 

Līdz 14.augustam iespēja pieteikties biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvia (JA Latvia) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) organizētajām 2 dienu skolotāju apmācībām skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) izveidē un konsultēšanā. Apmācības norisināsies no 19. līdz 20. augustam Biznesa augstskolas Turība telpās, Graudu ielā 68, Rīgā.

Pieteikties iespējams, aizpildot anketu ŠEIT.

JA Latvia skolēnu mācību programmā (SMU) jauniešiem ir iespēja vismaz vienu reizi praktiski izmēģināt uzņēmējdarbību, pirms viņi ir ieguvuši pamata, vispārējo vai profesionālo izglītību. No 15% līdz 20% skolēnu, kas piedalījušies SMU programmā vidusskolā, vēlāk izveido paši savu uzņēmumu.

Programmā: uzņēmējspēju kompetenču attīstīšana un pilnveidošana skolēniem ar skolēnu mācību uzņēmumu kā mācību metodi. Runātāji – JA Latvia SMU programmas dalībnieki, konsultanti, uzņēmēji, augstskolu mācībspēki.

 

Uzmanību - vietu skaits ierobežots!

Aicinām pieteikties pamata, vispārējās, profesionālās izglītības pedagogus bez pieredzes skolēnu mācību uzņēmumu konsultēšanā, kā arī pedagogus ar ilggadēju pieredzi profesionālo prasmju pilnveidošanai. Apmācības organizē JA Latvia sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība, ar ilggadējā partnera AS Swedbank atbalstu.

 

 

Kontaktpersona:

Inga Bolmane

JA Latvia programmu direktore

inga@jalatvia.lv

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru