26.09.2020

Iespēja pieteikties vebināram par SMU atbalsta rīkiem

Mēs esam pārliecināti, ka Latvija ir pilna ar jauniem, talantīgiem cilvēkiem, kuri spēj mainīt pasauli, radot nākamo lielo jauninājumu. Bet, neraugoties uz stereotipiem, inovācijas nenotiek vienā dienā pēc skolas pamešanas - tas prasa daudz izglītības un smagu darbu. Inovācijām ir vajadzīga arī pareizā vide un cilvēki. Lai ieviestu jauninājumus, nevar būt tuvredzīgs un meklēt pēc iespējas lielāku peļņu šodien. Ir jāspēj saglabāt skatu uz lielāku mērķi - pasauli, kas nekad nebūs tāda pati pēc šī jauninājuma ieviešanas. Junior Achievement Latvia (JA Latvia) un RTU Rīgas Biznesa skola (RBS) izsludina augstas pievienotās vērtības produktu programmu skolēnu mācību uzņēmumiem, kā ietvaros komandas, kam ir liels redzējums un kas ir gatavas mainīt pasauli, gūs dažādas atbalsta iespējas.

 

Vairāk par programmu, SMU ieguvumiem un pieteikšanos tai iespējams noskaidrot vebinārā 1.oktobrī plkst. 10:00. Pieteikšanās pieejama ŠEIT. Norises laiks: 80 minūtes.

Vebināru vadīs RTU Riga Business School bakalaura programmas vadītājs Claudio A. Rivera un Paula Elksne. Pieredzē dalīsies Valters Odziņš (OKRAFTS) un Arsenijs Sergejevs (VeritaCell).

 

Programmas mērķis: atbalstīt skolēnu mācību uzņēmumu izveidi un attīstību, kas strādā ar produktiem ar augstu pievienoto vērtību (īpaši tos, kuriem ir novatoriskas tehnoloģijas).

 

Piemēri tam, ar ko skolēnu mācību uzņēmumi varētu strādāt:

- programmēšana;
- procesu automatizācija;
- jauni tradicionālo produktu ražošanas veidi;
- jaunas pieejas klientu pieredzei.

 

Galvenās skolēnu mācību uzņēmumu atbalsta jomas:


- individuāls studentu mentors - IT vai biznesa zināšanas, pamatojoties uz nepieciešamību;
- individuāls mācībspēks - balstoties uz to, kas nepieciešams uzņēmumam;
- piekļuve RBS kopienai - pasākumi, tīklošana utt.

 


Programmas pasākumu uzvarētājiem tiks piešķirta īpaša balva, SMU tiks vērtēti pēc:

- idejas ilgtermiņa potenciāls;
- komanda (dziņa, kompetences, spēja uzņemties risku);
- prototipu izstrādes progress.

Šiem SMU netiks vērtēts pārdošanas skaits!

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru