28.09.2020

Piesakies JA Latvia Līderu programmai

Šodien sākas pieteikšanās Junior Achievement Latvia Līderu programmā, kurā tiks uzņemti aptuveni desmit mērķtiecīgi un talantīgi vidusskolēni no visas Latvijas. Programmas ietvaros tās dalībnieki viena mācību gada laikā attīstīs savas līderības prasmes, lai nākotnē kļūtu par izciliem līderiem biznesā, politikā, valsts pārvaldē un arī radošajās sfērās. Programma notiek jau sesto gadu un tās ietvaros ir apmācīti vairāk nekā 50 jaunie līderi.

“Nereti medijos dzirdam, ka Latvijā varētu vēlēties vairāk personību ar lielo burtu politikā, biznesā, dažādās sabiedriskās jomās. Taču jāapzinās, ka līderi nerodas tukšā vietā. Mēs,  Junior Achievement, esam pārliecināti, ka līderību, tāpat kā uzņēmību var attīstīt. Un tas arī šajā programmā tiek darīts, lai arī rezultātus visticamāk  redzēsim tikai pēc gadiem desmit vai pat divdesmit,“ saka Junior Achievement Latvia vadītājs Jānis Krievāns.

Līderu programmas dalībnieki viena mācību gada laikā apmeklēs dažādas meistarklases, biznesa darbnīcas, izstrādās savus projektus un individuāli strādās ar mentoriem, attīstot dzīvei noderīgas kompetences un līderības prasmes. Arī šogad Līderu programmas ietvaros ar jauniešiem strādās viņu mentori, sabiedrībā pazīstami līderi no akadēmiskā, publiskā un privātā sektora, piemēram, TET valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis, VAS "Valsts nekustamie īpašumi" padomes priekšsēdētājs Mārtiņš Bičevskis, finansists Ģirts Rungainis, izdevniecības “Dienas Mediji” valdes priekšsēdētājs Edgars Kots, uzņēmējs Guntars Kokorevičs, kā arī citi nozaru eksperti un izcilnieki.  Līderu programmas apmācība noslēgsies 2021. gada vasaras beigās vairāku dienu ilgā nometnē Junior Achievement Unlocked 2021.

 

Pieteikties Līderu programmai vidusskolēni var līdz 4. novembrim,  aizpildot ŠEIT pieejamo pieteikšanās anketu. Kā arī jalatvia.lv interesenti atradīs vairāk informācijas par nosacījumiem, atlases procesu un programmas gaitu.

 

Atlasē tiks vērtēti potenciālā dalībnieka sabiedriskie un mācību sasniegumi, mērķtiecība un neatlaidība, gatavība mācīties, komunikācijas prasmes un motivācija dalībai programmā.

Junior Achievement Latvia Līderu programma tiek īstenota sadarbībā ar Rīgas Koučinga skolu un uzņēmumu Clean R.

 

2019./2020.m.g. Līderu programmas atskata video:

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru