06.10.2020

Piesakies iespējai apmeklēt #UzdrīkstiesUzvarēt klātienē

Veiksme biznesā ir kā kāpiens kalnā. Ceļš uz virsotni nesolās būt viegls, taču ticība, ka vari nokļūt pašā augšā jau ir pusceļš uz to. Notici, uzdrīksties un SASNIEDZ SAVU EVERESTU! Latvijā lielākā  uzņēmējdarbības iedvesmas konference jauniešiem #UzdrīkstiesUzvarēt2020 notiks arī šogad!

 

Konferences vadītājs  - šovmenis Renārs Zeltiņš. Konferencē dzirdēsi iedvesmojošus uzdrīkstēšanās stāstus no unikālu medicīnas tehnoloģiju uzņēmuma EXONICUS līdzdibinātāja Sanda Kondrāta, pirmās sievietes Baltijā, kas sasniegusi Everesta virsotni, Olgas Kotovas, geiminga pasaulē pazīstamā  uzņēmuma AZERON līdzdibinātāja Jāņa Kūlbārža un citiem iedvesmotājiem.

 

Skolēn! Pasteidzies! Šogad pandēmijas ierobežojumu dēļ uz konferenci Ķīpsalā visiem nokļūt nebūs iespējams. Ja tomēr gribi būt klāt, sūti mums motivācijas vēstuli, aizpildot anketu, kādēļ tieši TEV ir jānokļūst starp tiem simts skolēniem, kas 29. oktobrī varēs sastapt runātājus klātienē. Tavu pieteikumu gaidīsim līdz 16. oktobrim.  Pieteikuma anketa pieejama ŠEIT.

 

Skolotāji! Skolu direktori un pašvaldību pārstāvji! Ikvienam būs iespēja konferenci redzēt tiešraidē. Mēs būsim parūpējušies, lai šo konferenci vērot ir tikpat aizraujoši kā visus iepriekšējos gadus.  Par tehnisko  nodrošinājumu -  lielajiem ekrāniem, īpaši kvalitatīvu skaņu un interaktivitāti rūpesies Latvijā labākā radoši tehniskā komanda. Iespēju robežās aicinām jūs veidot skolās skatīšanās punktus, kur kopā ar skolēniem vērot pasākumu tiešraidē. Plānojam arī pieslēgties videozvanos, lai tiktos ar jums arī konferencē un noskaidrotu, kā jums norit pasākums. Par skatīšanās punktiem aicinām paziņot mums, JA Latvia, rakstot uz linda@jalatvia.lv.

Konferenci organizējam mēs, JA Latvia un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), sadarbībā ar mūsu draugu Swedbank.

 

PAR PASĀKUMA NORISI:

Konference #Uzdrīksties uzvarēt 2020 notiks 29. oktobrī Rīgā, Ķīpsalas izstāžu hallē Nr.2, Ķīpsalas ielā 8 un attālināti – skatīšanās punktos visā Latvijā. Norises laiks no plkst. 10:00 līdz plkst. 14:00.

 

 

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru