15.10.2020

Aicinām pieteikties vebināram par Swedbank biznesa plānošanas konkursu “Biznesa skices”

Šajā mācību gadā konkursā “Biznesa skices” ar vairāk nekā 6000 eiro lielo naudas balvu fondu biznesa plānus varēs iesniegt no 5. decembra līdz 11. janvārim. Lai palīdzētu sagatavoties konkursam un vienlaikus iedvesmotu jauniešus veidot skolēnu mācību uzņēmumus, kas veicina klimata pārmaiņu mazināšanu, 27. oktobrī plkst. 15:00 notiks izglītojošs vebinārs skolotājiem un skolēniem.

 

Izceļot katra lomu planētas aizsardzībā un šī jautājuma steidzamību un neatliekamību, Swedbank sadarbībā ar Junior Achievement Latvia un Projektu banku organizētajā konkursā jaunieši īpaši aicināti domāt par mūsdienīgiem produktiem un pakalpojumiem, kas iestājas pret klimata pārmaiņām.

 

Konkursam “Biznesa skices” veltītajā vebinārā Swedbank Finanšu institūta vadītājs Reinis Jansons iepazīstinās ar konkursa norisi un vērtēšanas kritērijiem, savukārt ar principiem un piemēriem, kā bizness var mazināt klimata pārmaiņas, runās Swedbank Ilgtspējas attīstības vadītāja Latvijā Adriāna Kauliņa. Vebinārs notiks no plkst. 15:00 līdz 16:30. Pieteikšanās vebināram pieejama šeit.

 

Konkurss “Biznesa skices” ir biznesa plānošanas sacensība to vidējās izglītības iestāžu vecāko klašu un kursu audzēkņiem, kuru skolās izmanto Junior Achievement Latvia mācību metodi Skolēnu mācību uzņēmums. Visi konkursa dalībnieki iegūs zināšanas un iemaņas un trīs labākās komandas reālas naudas balvas sava biznesa uzsākšanai (1. vieta – 3000 eiro, 2.vieta – 2000 eiro, 3. vieta – 1000 eiro. Norādītas summas pēc nodokļu nomaksas, ko sedz Swedbank). Par komandas veiksmīgu dalību konkursā jeb, iegūstot 1., 2., vai 3. vietu, to konsultējošie skolotāji līdz ar gandarījumu par audzēkņu panākumiem saņems naudas balvu 200 EUR apmērā pēc nodokļu nomaksas.

 

Biznesa plānošanas rīkā biznesaskices.swedbank.lv komandas veidos biznesa plānu, radīs sava pakalpojuma vai produkta (tas var būt arī produkta prototips vai projekts) reklāmas video, kolektīvā finansējuma platformā projektubanka.lv notestēs un popularizēs savu biznesa ideju, piesaistot investoru uzmanību, finansējumu un balsis. Konkurss “Biznesa skices” ir iespēja jauniešiem pārbaudīt un attīstīt savas uzņēmējdarbības prasmes, iepazīstot un izmantojot rīkus un platformas, ko izmanto biznesā.

 

 

Vebināra programma

 

 Kontaktpersona:
Linda Volāne
JA Latvia projektu vadītāja
linda@jalatvia.lv

 

 

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru