28.10.2020

#UzdrīkstiesUzvarēt tiešraide jau 29. oktobrī

Vairums jeb 90% Latvijas skolēnu uzskata, ka izglītība skolās ir pārāk teorētiska, un tie vēlētos lielāku mācību satura sasaisti ar reālo dzīvi. Lai iedvesmotu skolēnus apgūt dzīvei noderīgas prasmes un motivētu domāt par savu ceļu biznesā, notiks ikgadējā praktiskās uzņēmējdarbības izglītības konference jauniešiem #UzdrīkstiesUzvarēt. Tajā  skolēnus ar saviem stāstiem iedvesmos spilgti un veiksmīgi Latvijas uzņēmēji. Visi interesenti aicināti pasākumu vērot tiešraidē ceturtdien, 29. oktobrī no plkst. 10:00 līdz 14:00.

 

 

"Līdzšinējās mācību metodes noveco un jaunieši ir vairāk orientēti uz praktisku darbošanos, ir motivēti darīt un sasniegt vairāk. Junior Achievement Latvia skolēnu mācību uzņēmumu programma ir reāls piemērs kompetencēs balstītas izglītības pieejai, kas darbojas jau vairāk kā 10 gadu un šobrīd šī metode tiek īstenota jau 30% Latvijas skolu. Konference jauniešus iedvesmo darīt un ir nozīmīga šīs programmas sastāvdaļa", norāda “Junior Achievement Latvia” vadītājs Jānis Krievāns.

 

Skolēnu uzņēmējspēju attīstīšanu par nozīmīgu uzskata konferences līdzorganizatori Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA). ”Ik gadu ieguldot resursus konferences organizēšanā, palīdzam veidot jauno uzņēmēju paaudzi un nostiprināt jauniešos pārliecību, ka Latvija ir ne tikai lieliska vieta, kur piepildīt savus sapņus un sasniegt mērķus, bet arī gūt globālus panākumus”, tā LIAA direktors Kaspars Rožkalns.

 

Pasākumā ar saviem stāstiem iedvesmos unikālu medicīnas tehnoloģiju uzņēmuma EXONICUS līdzdibinātājs Sandis Kondrāts, pirmā sieviete Baltijā, kura sasniegusi Everesta virsotni, Olgas Kotova, e-sporta un datorspēļu pasaulē pazīstamā  uzņēmuma AZERON līdzdibinātājs Jānis Kūlbārdis un citi iedvesmotāji. Ar savu pieredzi un ieteikumiem, kā uzvarēt, dalīsies arī 2020. gada Latvijas labākais skolēnu mācību uzņēmums "Clean Clever", bet pasākuma vadītājs būs Renārs Zeltiņš. Līdz šim pasākumā ik gadu pulcējās vairāk nekā 5000 Latvijas skolēnu. 

 

Šogad visi interesenti aicināti skatīties uzņēmējdarbības iedvesmas konferenci #UzdrīkstiesUzvarēt ceturtdien, 29. oktobrī no plkst. 10:00 līdz 14:00 tiešraidē Delfi.lv, diena.lv, Labs of Latvia un Junior Achievement Latvia Facebook lapā.

 

Pasākums tiek īstenots LIAA projektā "Inovāciju motivācijas programma", ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Pasākumu atbalsta "Swedbank". Informatīvie atbalstītāji – "Diena", "Inbox.lv".

 

 

Vairāk informācijas par pasākumu pieejama ŠEIT.

Pasākuma programma:

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru