03.11.2020

Aicinām skolotājus pieteikties tiešsaistes apmācībām

Junior Achievement Latvia (JA Latvia) aicina pieteikties skolotājus pedagogu apmācībām Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) programmas apgūšanā kursu 2.modulim Inovācijas uzņēmējdarbībā. Labākās mācību metodes un pieredzes apgūšana, kas norisināsies 16.novembrī online vidē.

 

Pamatojums - lai motivētu jauniešus biznesa uzsākšanai, nepieciešama daudzpusīga un uz biznesa attīstību orientēta informācija pašiem pedagogiem un izglītības iestāžu vadītājiem. Apmācības ir virzītas uz katra dalībnieka motivāciju novērtēt uzņēmējdarbības nozīmi gan pašu pedagogu, gan jauniešu karjeras izaugsmē.

Mērķis - iedrošināt pēc iespējas plašāku pedagogu daļu motivēt jauniešus uzsākt uzņēmējdarbību, kā arī sekmēt pedagogu izpratni par inovāciju lomu konkurētspējas veicināšanā, informēt par norisēm saistībā ar inovācijām, tādējādi mudinot pēc iespējas plašāku pedagogu un jauno uzņēmēju (SMU) daļu pievērsties inovatīvu risinājumu izstrādei un pielietošanai.

Uzdevumi - ir palīdzēt pedagogiem visās izglītības pakāpēs ar praktisko skolēnu mācību uzņēmumu projektu metodi iesaistīt skolēnus reālu skolēnu mācību uzņēmumu veidošanā, tsk. uzņēmējspēju kompetenču attīstīšanā, kur darbošanās SMU veicinātu jauniešu zināšanu un intereses pieaugumu par zaļajām tehnoloģijām, tehnisko radošumu un videi draudzīgu ražošanu.

 

Aicinām pieteikties pirmsskolas, sākumskolas un pamatskolas, vispārējās, profesionālās izglītības pedagogus – JA Latvia finanšu pratības, uzņēmējdarbības un karjeras izglītības programmu īstenotājus.

 

Kursu norises laiki:

1. Mācību bloks no plkst. 13:00 – 14:45

pirmsskolas, pamatskolas skolotājiem par digitāliem mācību līdzekļiem un konkursiem pirmsskolas, sākumsskolas un pamatskolas skolēniem šajā mācību gadā.

 

2. Mācību bloks no plkst. 14:45 – 15:20

JA Latvia dalībskolu pedagogiem visās izglītības pakāpēs par skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) programmas aktivitātēm un norises veidiem.

 

3. Mācību bloks no plkst. 15:20 – 16:00

JA Latvia dalībskolu pedagogiem visās izglītības pakāpēs –  nodarbības ar JA Latvia sadarbības partneriem Printful, Rīgas Biznesa skolu, Factset u.c.

 

Piesakies līdz 12.novembrim! Pieteikšanās pieejama ŠEIT.

Uzmanību - vietu skaits ierobežots!

 

Pasākums tiek īstenots Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru