02.11.2020

Norisinājusies lielākā uzņēmējdarbības veicināšanas konference skolēniem #UzdrīkstiesUzvarēt

Šodien ikgadējā praktiskās uzņēmējdarbības izglītības konferencē jauniešiem #UzdrīkstiesUzvarēt ar aicinājumu apgūt dzīvei svarīgas prasmes un veidot savu uzņēmumu jau skolas laikā, skolēnus un skolotājus uzrunāja spilgti Latvijas uzņēmēji un viedokļu līderi. Ievērojot visus valstī noteiktos ierobežojumus, pasākums šogad pirmo reizi notika attālināti.

 

"Ceļš uz izvēlēto mērķi ne vienmēr ir viegls un dažkārt virsotne no sākuma punkta var šķist neaizsniedzama vai pat nav saredzama. Lai nezaudētu dūšu, ikvienam no mums nepieciešama papildu iedvesma, pamudinājums un atbalsts. Mēs ceram, ka šodien dzirdētais un saklausītais, daudziem kalpos par sākuma punktu un iedvesmas avotu ceļā uz savu virsotni. Arī šajā savādajā laikā, kad mūsu iespējas šķietami ir ļoti ierobežota", saka izglītības organizācijas “Junior Achievement Latvia” vadītājs Jānis Krievāns.  

Pasākumā ar saviem stāstiem skolēnus iedvesmoja unikālu medicīnas tehnoloģiju uzņēmuma EXONICUS līdzdibinātājs Sandis Kondrāts, pirmā sieviete Baltijā, kura sasniegusi Everesta virsotni, Olgas Kotova, e-sporta un datorspēļu pasaulē pazīstamā  uzņēmuma AZERON līdzdibinātājs Jānis Kūlbārdis un citi iedvesmotāji. Ar savu pieredzi un ieteikumiem, kā uzvarēt, dalījās arī 2020. gada Latvijas labākais skolēnu mācību uzņēmums "Clean Clever". Līdz šim pasākumā ik gadu pulcējās vairāk nekā 5000 Latvijas skolēnu. 

Pasākums tiek īstenots LIAA projektā "Inovāciju motivācijas programma", ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Pasākumu atbalsta "Swedbank". Informatīvie atbalstītāji – "Diena", "Inbox.lv".

 

Pasākuma foto galerija pieejama ŠEIT.

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru