10.12.2020

Cits Bazārs apbalvošanas tiešraide

Ikgadējais Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu tirgus CITS BAZĀRS šajā decembrī notiks tiešsaistē. Vietnē jalatvia.lv/katalogs skolēnu mācību uzņēmumi (SMU) no visas Latvijas publicēs pašu radītās preces un pakalpojumus, savukārt lapas apmeklētāji varēs ērti aplūkot piedāvājumu un sazināties ar skolēniem, lai iegādātos oriģinālas Ziemassvētku dāvanas vai noderīgas lietas savai ikdienai. CITS BAZĀRS darbosies piecas dienas no 10. līdz 14. decembrim.

 

Līdz ar pulcēšanās ierobežojumiem šogad CITS BAZĀRS notiks vēl nebijušā formātā – tiešsaistē. Vietnē www.jalatvia.lv/ būs pieejams e-katalogs, kurā apmeklētāji varēs aplūkot skolēnu mācību uzņēmumu virtuālos stendus un iegādāties viņu ražojumus – mājas lietas, preces skaistumkopšanai, bižutēriju, dažādas spēles un preces bērniem, kā arī apģērbus, modes lietas, interjera priekšmetus, pārtikas preces u.c. Starp estētiskām un sadzīvē noderīgam precēm būs iegādājamas arī skolēnu veidotas pavisam unikālas un funkcionālas lietas, piemēram, termo paliktņi sēdēšanai ārā vai koka matu sukas ar attīrīšanas funkciju un citi interesanti produkti.

 

Preces apskati ŠEIT.

 

Pēc 3 interviju dienām, tirgošanās elektroniskajā #SMU katalogā www.jalatvia.lv/katalogs ir laiks noskaidrot JA Latvia sadarbības partneru simpātiju balvu ieguvējus un uzvarētājus 9 nominācijās. Pieslēdzies tiešraidei 14.decembrī plkst. 14:00 un noskaidrosim to kopā!

Labākos SMU noteiksim nominācijās:
- SMU Biznesa potenciāls
- Videi draudzīgs SMU produkts/pakalpojums
- Tehnoloģiskās inovācijas produkts/pakalpojums
- Labākā SMU pārdošanas komanda
- Sociāli atbildīgs SMU
- Uz zināšanām balsīts SMU produkts/pakalpojums
- Sociālo mediju komunikācijas balva
- SMU produkts/pakalpojums gatavs starptautiskajam biznesam
- Labākais reklāmas video

 

Apbalvošanas tiešraide pieejama JA Latvia Facebook lapā.

 

10.decembrī plkst. 10:30 norisinājās CITS BAZĀRS atklāšanas pasākums, kurā iepazīstinājām ar pasākumu.

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru