04.01.2021

ĒNU DIENA 2021 atcelta

Cienījamie skolēni, skolotāji, vecāki un darba devēji!

 

Ņemot vērā valstī pastāvošos pulcēšanās ierobežojumus un neprognozējamu epidemioloģisko situāciju tuvākajos mēnešos, ĒNU DIENA 10. februārī tiek atcelta.

Situācija, kad daudzi uzņēmumi šobrīd nevar paredzēt iespēju uzņemt ēnotājus īsi pēc ārkārtas situācijas noslēguma datuma, liedz mums iespēju pilnvērtīgi organizēt šo skolēnu karjeras pasākumu. Vienlaikus daudzas no ĒNU DIENAS dalībnieku ik gadu pieprasītākajām vakancēm šobrīd nevar tikt pārstāvētas ĒNU DIENAS ietvaros.

“Junior Achievement Latvia” seko līdzi epidemioloģiskajai situācijai un ar to saistītajiem pasākumu norises ierobežojumiem un, ja tas būs iespējams, ĒNU DIENA tiks pārcelta uz vēlāku norises laiku 2021.gadā.

Aicinām sekot informācijai oficiālajā ĒNU DIENAS mājaslapā un mūsu sociālo tīklu lapās Facebook un Instagram, kur informēsim par izmaiņām, ja, ievērojot epidemioloģiskās situācijas noteiktos ierobežojumus, pasākumu būs iespējams rīkot citā laikā šogad. Ja jums rodas jautājumi, lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz enudiena@jal.lv .

 

Cerot uz sapratni un uz tikšanos!

JA Latvia komanda

 

Informācija darba devējiem

®ĒNU DIENA ir  “Junior Achievement” Latvijā reģistrēta preču zīme un jebkura ĒNU DIENAS nosaukuma izmantošana saistībā ar karjeras izglītības aktivitātēm darba devējiem ir jāsaskaņo ar organizāciju.

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru