31.01.2021

Noskaidroti JA TITAN Latvijas finālisti

Latvijas lielākās izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia (JA Latvia) un RTU Riga Business School (RBS) organizētajā biznesa simulācijas spēlē JA TITAN šogad par Latvijas labākās komandas titulu cīnīsies 8 komandas.

 

Spēle JA TITAN ir izstrādāta, lai ļautu skolēniem iejusties īsta uzņēmēja statusā. Tās darbība notiek 2035. gadā, nākotnes intensīvās tiešsaistes tirgū, kur katrai komandai ir jāizstrādā stratēģija, kā visveiksmīgāk tirgot datorus un gūt panākumus. 

Latvijas čempionāta finālā labākā komanda tiks noteikta pēc diviem kritērijiem –spēlē sasniegtā panākumu indeksa un spēles stratēģijas prezentācijas žūrijai, kurā komanda demonstrē spēles laikā uzkrātās zināšanas un prasmi tās pielietot. 

Latvijas fināla dalībnieki:

Komandas nosaukums

Izglītības iestāde

50mg 

Rīgas Valsts 3.ģimnāzija

Ezers Uz Vakara 

Āgenskalna Valsts ģimnāzija

Lucky Team 

Daugavpils 3. vidusskola

Podkops

Daugavpils 3. vidusskola

Trīs Muskatieri

Āgenskalna Valsts ģimnāzija

Trīs Musketieri

Liepājas Raiņa 6. vidusskola

Winnerly 

Daugavpils Vienības pamatskola

XXV Centimetri

Āgenskalna Valsts ģimnāzija

 

JA Latvia vadītājs Jānis Krievāns norāda: “Šajā spēlē, gluži tāpat kā reālajā uzņēmējdarbībā, situācija var mainīties jebkurā brīdī. Lai uzvarētu, nepietiek ar spēcīgas stratēģijas izdomāšanu un realizēšanu, to ir jāspēj arī pamatot. Tieši tā arī notiek biznesā – ar vienu veiksmīgu soli nepietiks, panākumus ir jābūvē ilgā un pārdomātā ceļā. Šī biznesa simulācijas spēle dod lielisku iespēju skolēniem pieļaut kļūdas virtuālā vidē, nevis reālā biznesā.”

 

Kopumā 7 reģionālajos JA TITAN čempionātos visā Latvijā piedalījās 190 komandas, no kurām 24 tālāk startēja JA TITAN Latvijas čempionāta pusfinālā.

 

Vairāk par JA TITAN

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru