12.04.2021

Skolēnu mācību uzņēmumu CITS BAZĀRS pavasarī norisināsies tiešsaistē

Ikgadējais Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu pasākums CITS BAZĀRS notiks tiešsaistē 22.-26.aprīlī. Vietnē JALATVIA.LV skolēnu mācību uzņēmumi (SMU) no visas Latvijas publicēs pašu radītās preces un pakalpojumus, savukārt lapas apmeklētāji varēs ērti aplūkot piedāvājumu un sazināties ar skolēniem, lai iegādātos noderīgas lietas ikdienai.

 

Līdz ar pulcēšanās ierobežojumiem šogad CITS BAZĀRS notiks – tiešsaistē. Vietnē www.jalatvia.lv būs pieejams e-katalogs, kurā apmeklētāji varēs aplūkot skolēnu mācību uzņēmumu "virtuālos stenudus" un iegādāties viņu ražojumus – mājas lietas, preces skaistumkopšanai, bižutēriju, dažādas spēles un preces bērniem, kā arī apģērbus, modes lietas, interjera priekšmetus, pārtikas preces u.c. Starp estētiskām un sadzīvē noderīgam precēm būs iegādājamas arī skolēnu veidotas pavisam unikālas un funkcionālas lietas.

 

Pasākuma laikā skolēnu komandas piedallīsies intervijās ar žūrijas komisiju, lai noskaidrotu labākos SMU 9 nominācijās:

- Sociāli atbildīgs SMU

- Tehnoloģiskās inovācijas produkts/pakalpojums

- Labākā SMU pārdošanas komanda

- Uz zināšanām balstīts SMU produkts/pakalpojums

- Sociālo mediju komunikācijas balva

- SMU produkts/pakalpojums gatavs starptautiskajam biznesam

- Videi draudzīgs SMU produkts/pakalpojums

- SMU biznesa potenciāls

- Labākais reklāmas video

 

 

Pasākuma dalībnieku saraksts pieejams ŠEIT.

 

JA Latvia skolēnu mācību uzņēmumu Latvijas mēroga pasākums CITS BAZĀRS tiek īstenots Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta "Inovāciju motivācijas programma" ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Sadarbībā ar Swedbank un Rīgas domi.

Pasākumu informatīvi atbalsta portāli "Diena", "Inbox.lv" un Dienas bizness.

 

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru