20.05.2021

Zināmi Jauno uzņēmēju dienu 2021 dalībnieki

Latvijas lielākā izglītības organizācija Junior Achievement Latvia (JA Latvia) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) 15.-17. jūnijā organizēs par tradīciju kļuvušo ikgadējo pasākumu jaunajiem uzņēmumiem Jauno uzņēmēju dienas 2021, kas šogad norisināsies tiešsaistē.

 

Jauno uzņēmēju dienas ir gada nozīmīgākais pasākums labākajiem JA Latvia Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) programmas dalībniekiem, kura laikā tiek apbalvoti labākie SMU pamatskolu un vidusskolu grupās, kā arī noskaidrots, kurš SMU pārstāvēs Latviju Eiropas finālā šī gada jūlijā.

Pasākums ir īpašs ar to, ka tiks sumināti arī labākie pedagogi, skolēnu mācību uzņēmumu konsultanti, kā arī JA Latvia gada jaunais uzņēmējs – JA Latvia programmu absolvents.

 

Aicinām visus interesentus otrdien, 15.jūnijā, JA Latvia sociālajos tīklos vērot Jauno uzņēmēju dienu 2021 atklāšanas ceremoniju un labāko SMU prezentācijas, balsojot par saviem favorītiem.

 
Dalībnieku un produktu saraksts pieejams ŠEIT. Ar finālistiem JA Latvia sazināsies 21.maijā, sīkāka informācija par fināla vērtēšanas kārtām pieejama Jauno uzņēmēju dienu nolikumā. Finālistu komandām ir jāiesūta reklāmas video līdz 1.jūnijam.

Komandas, kuras tiks izvirzītas intervijām ar Start Strong 3+3 un Inovatīvo un tehnoloģisko SMU programmas žūrijām, tiks paziņoti 21.maijā.

 

Pasākums tiek īstenots LIAA projekta ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība, un sadarbībā ar ilggadējo partneri Swedbank.

 

 

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru