01.09.2021

Dalībskolu līgumu noslēgšana

1. Lai veiksmīgi un savlaicīgi uzsāktu jauno 2021./2022. mācību gadu, Junior Achievement Latvia (JA Latvia) aicina izglītības iestādes pārskatīt sadarbības līgumu termiņus, lai  skolotājiem, izglītības iestādes kontaktpersonām  ir iespēja jau no septembra piekļūt savam profilam mājaslapā jalatvia.lv

Ja sadarbības līguma termiņš ir beidzies, tad uz norādīto kontaktpersonu e-pastiem ir nosūtīta informācija par aktuālo informāciju sadarbības noslēgšanai.

 

2. Aicinām pievienoties dalībskolu skaitam jaunas izglītības iestādes, lai skolēniem attīstītu un pilnveidotu uzņēmējspēju kompetences, kuras noderēs ne tikai uzsākot uzņēmējdarbību, bet arī veiksmīgai karjeras izglītībai šodien un nākotnē.

Kā kļūt par JA Latvia dalībskolu un  noslēgt līgumu 2021./2022. mācību gadam iespējams uzzināt sadaļā  Kļūsti par dalībskolu, kur pieejama līguma veidlapa, ko nepieciešams aizpildīt 2 eksemplāros un abus eksemplārus nosūtīt uz JA Latvia biroju (Miera iela 36, LV-1001, Rīga).

 

Aicinām sekot līdzi JA Latvia aktualitātēm, pieteikties uz reģionālajiem semināriem Jauno uzņēmēju skola 2021!

 

- Jautājumus par profilu reģistrācijas procesu lūgums adresēt JA Latvia projektu vadītājai Lindai Volānei (linda@jalatvia.lv)

- Jautājumus par dalībskolu līguma slēgšanu lūgums adresēt JA Latvia biroja vadītājai Ingai Piebalgai (inga.piebalga@jalatvia.lv).

 

Kļūstot par JA Latvia  dalībskolu, skolotājus aicinām  reģistrēties, izveidojot skolotāja profilu. Pēc skolotāja profila apstiprināšanas, ko JA Latvia veic 3 darba dienu laikā, skolotājam būs piekļuve iekšējam profilam ar mācību materiāliem un skolēni varēs sākt reģistrēties.

 

 

 

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru