01.11.2021

Piesakies JA Latvia Līderu programmai

Izglītības organizācija Junior Achievement Latvia izsludina skolēnu pieteikšanos uzņemšanai Līderu izglītības programmā.  Jau astoto gadu ap desmit vidusskolēnu no visas Latvijas, programmas ietvaros, būs iespēja attīstīt līderības prasmes dažādu pieredzējušu mentoru vadībā. 

 

Programma šogad norisināsies jau astoto gadu un tās ietvaros dalībnieki viena mācību gada laikā  attīstīs savas līderības prasmes, lai nākotnē kļūtu par izciliem līderiem biznesā, politikā, valsts pārvaldē un arī radošajās sfērās. Šo gadu laikā programmu absolvējis 91 jaunietis un tā ietvaros īstenoti vairāk kā 100 projekti. 

 

"No mūsdienu vadītājiem tiek prasītas līderu īpašības un prasmes. Jo agrāk tās tiks atklātas,  attīstītas un pilnveidotas, jo izcilāki būs Latvijas jaunās paaudzes vadītāji dažādās jomās.  Jau astoto gadu mūsu programmā iesaistās dažādu nozaru pieredzējuši vadītāji un līderi, kas, daloties savā praktiskajā pieredzē ar skolēniem, dod spēcīgu impulsu un vērtīgu ieguldījumu jauno līderu tālākajā attīstības ceļā," skaidro Jānis Krievāns, “Junior Achievement Latvia” vadītājs. 

 

Līderu programmas dalībnieki viena mācību gada laikā apmeklēs dažādas meistarklases, biznesa darbnīcas, izstrādās savus projektus un individuāli strādās ar mentoriem, attīstot dzīvei noderīgas kompetences un līderības prasmes. Arī šogad Līderu programmas ietvaros ar jauniešiem strādās mentori un kouči, sabiedrībā pazīstami līderi no akadēmiskā, publiskā un privātā sektora. Līderu programmas apmācība noslēgsies 2022. gada vasaras beigās vairāku dienu ilgā nometnē “Junior Achievement Unlocked 2022”.

 

Pieteikties Līderu programmai vidusskolēni var līdz 4. novembrim,  aizpildot ŠEIT pieejamo pieteikšanās anketu. Kā arī jalatvia.lv profilos skolēniem un skolotājiem pieejama informācija par nosacījumiem, atlases procesu un programmas gaitu. (skat. Nolikumu sadaļā)

 

Atlasē tiks vērtēti potenciālā dalībnieka sabiedriskie un mācību sasniegumi, mērķtiecība un neatlaidība, gatavība mācīties, komunikācijas prasmes un motivācija dalībai programmā.

Junior Achievement Latvia Līderu programma tiek īstenota sadarbībā ar Rīgas Koučinga skolu un uzņēmumu Clean R.

 

2019./2020.m.g. Līderu programmas atskata video:

 

 

 

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru