23.10.2021

Konference #UzdrīkstiesUzvarēt notiks jau oktobrī

Latvijā lielākā uzņēmējdarbības iedvesmas konference jauniešiem #UzdrīkstiesUzvarēt notiks arī šogad! Konferences vadītājs  - šovmenis Renārs Zeltiņš. Konferencē dzirdēsi iedvesmojošus uzdrīkstēšanās stāstus no Latvijas veiksmīgākajiem uzņēmējiem un radošajām personībām.

 

Skolotāji! Skolu direktori un pašvaldību pārstāvji! Ikvienam būs iespēja konferenci redzēt tiešraidē. Mēs būsim parūpējušies, lai šo konferenci vērot ir tikpat aizraujoši kā visus iepriekšējos gadus. Par tehnisko nodrošinājumu -  lielajiem ekrāniem, īpaši kvalitatīvu skaņu un interaktivitāti rūpesies Latvijā labākā radoši tehniskā komanda.

 

Skolēn! Ja vēlies pieteikties, ka skatīsies tiešsaistē konferenci? Ja vēlies skatīties konferences tiešraidi, tad aizpildi ŠEIT pieejamo anketu.

 

Konferenci organizējam mēs, Junior Achievement Latvia, un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, sadarbībā ar mūsu draugu Swedbank.

 

PAR PASĀKUMA NORISI:

Konferences #Uzdrīksties uzvarēt 2021 filmēšana notiks 29. oktobrī Rīgā, Ķīpsalas izstāžu hallē, un skatītājiem tā būs pieejama tikai attālināti. Norises laiks no plkst. 10:00 līdz plkst. 14:00.

 

 
 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru