02.11.2021

Noskaidroti inovāciju nometnes 2021 dalībnieki

Otro gadu pēc kārtas skolēni piedalās izglītības organizācijas “Junior Achievement Latvia”, tehnoloģiju uzņēmuma Printful un RTU Rīgas Biznesa skolas rīkotajā tehnoloģiju un inovāciju programmā skolēnu mācību uzņēmumiem. Programma radīta, lai veicinātu skolēnu radošuma prasmju attīstību un inovācijās balstītu uzņēmumu rašanos. 

 

Inovāciju izglītības programma ļauj skolēniem pilnveidot savas uzņēmējspējas un praktiski uzsākt tehnoloģijās balstīta produkta izstrādi. Programmas ietvaros mācību gada laikā tiek organizētas inovāciju nometnes, digitālās pratības un e-komercijas vebināri, nodrošināts pieredzējušu tehnoloģiju un biznesa ekspertu atbalsts skolēniem. 

Programmas inovācijas nometne norisināsies jau no 9.  līdz  10. novembrim attālināti, tajā piedaloties tehnoloģiju sfēras mācību uzņēmumiem un tehnoloģiju ekspertiem, skolēnu mācību uzņēmumu, kuri apstiprināti dalībai nometnē, saraksts pieejams ŠEIT.

 

 

“Inovācijas nerodas tukšā vietā. Lai tās radītu, nepieciešama atbalstoša vide un cilvēki. Šajā programmā rūpējamies, lai jaunajiem uzņēmējiem ir iespējas saņemt zināšanas un pieredzi no Latvijas jaunuzņēmumu vides profesionāļiem. Ja agrāk ik gadu tikai 1-2 skolēnu mācību uzņēmumi pievērsās inovēšanai, tad pērn līdz ar programmas atklāšanu, to skaits ir pieaudzis līdz aptuveni 30 uzņēmumiem gadā,“ stāsta Jānis Krievāns, “Junior Achievement Latvia” vadītājs

 

"Inovācijas ir mūsu ikdiena. Tās palīdz ne tikai attīstīties uzņēmumam, bet arī mūsu komandai dod iespēju realizēt vistrakākās idejas. Esam izveidojuši Printful Bits, lai tas varētu notikt. Mēs zinam, jo gadu iepriekš to redzējām, ka Junior Achievement inovāciju izglītības programmai būs ne tikai rezultāti, bet arī reālā dzīvē balstīts process", saka Draugiem Group uzņēmuma Printful runasvīrs Jānis Palkavnieks.

 

“Rīgas Biznesa skola jau 30 gadus ir inovāciju izglītības celmlauzis Baltijā. Daudzi no mūsu absolventiem ir izveidojuši jaunus un pasaulē konkurētspējīgus produktus. Mēs gribam audzināt jauno paaudzi, kura var vēl vairāk likt Latvijas vārdu pasaules mērogā ka inovāciju meku. Junior Achievement inovāciju izglītības programma ir izcils solis uz priekšu. Esam priecīgi to īstenot kopā ar Printful un Junior Achievement.” saka Rīgas Biznesa skolas bakalaura programmu direktors Claudio Rivera.

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru