08.11.2021

Aicinām skolotājus pieteikties apmācībām Inovācijas uzņēmējdarbībā

Junior Achievement Latvia (JA Latvia) aicina pieteikties skolotājus pedagogu apmācībām Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) programmas apgūšanā kursu 2.modulim Inovācijas uzņēmējdarbībā. Labākās mācību metodes un pieredzes apgūšana, kas norisināsies 22.novembrī tiešssaistē.

 

Mērķis - iedrošināt pēc iespējas plašāku pedagogu daļu motivēt jauniešus uzsākt uzņēmējdarbību, kā arī sekmēt pedagogu izpratni par inovāciju lomu konkurētspējas veicināšanā, informēt par norisēm saistībā ar inovācijām, tādējādi mudinot pēc iespējas plašāku pedagogu un jauno uzņēmēju (SMU) daļu pievērsties inovatīvu risinājumu izstrādei un pielietošanai.

Uzdevumi - Sniegt skolotājiem informāciju par ekonomiskiem procesiem un to norisi, paplašināt finanšu pratības zināšanas un uzklausīt pieredzes stāstus no jaunajiem uzņēmējiem.

Rezultātā pedagogi saņems atbalstu un informāciju kā visās izglītības pakāpēs ar praktisko skolēnu mācību uzņēmumu projektu metodi iesaistīt skolēnus reālu skolēnu mācību uzņēmumu veidošanā.

Darbošanās SMU veicināts jauniešu zināšanu un intereses pieaugumu par ilgtspēju, tehnisko radošumu un videi draudzīgu ražošanu.

 

Aicinām pieteikties pirmsskolas, sākumskolas un pamatskolas, vispārējās, profesionālās izglītības pedagogus – JA Latvia finanšu pratības, uzņēmējdarbības un karjeras izglītības programmu īstenotājus.

Kursu norises laiks: 22. novembrī Zoom platformā no plkst.10:00 līdz 15:00.

Pieteikties kursiem iespējams ŠEIT

Pieteikšanās līdz 19.novembrim! 

Uzmanību - vietu skaits ierobežots!

 

 

 Pasākums tiek īstenots Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība

 

 

 

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru