08.12.2021

CITS BAZĀRS norisināsies! Interviju grafiku meklē šeit

Ikgadējais Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu tirgus CITS BAZĀRS šajā decembrī notiks tiešsaistē. Vietnē JALATVIA.LV skolēnu mācību uzņēmumi (SMU) no visas Latvijas publicēs pašu radītās preces un pakalpojumus, savukārt lapas apmeklētāji varēs ērti aplūkot piedāvājumu un sazināties ar skolēniem, lai iegādātos oriģinālas Ziemassvētku dāvanas vai noderīgas lietas savai ikdienai. CITS BAZĀRS darbosies no 9. līdz 14. decembrim.

 

Līdz ar pulcēšanās ierobežojumiem šogad CITS BAZĀRS notiks tiešsaistē. Vietnē www.jalatvia.lv būs pieejams e-katalogs, kurā apmeklētāji varēs aplūkot skolēnu mācību uzņēmumu virtuālos stendus un iegādāties viņu ražojumus – mājas lietas, preces skaistumkopšanai, bižutēriju, dažādas spēles un preces bērniem, kā arī apģērbus, modes lietas, interjera priekšmetus, pārtikas preces u.c.

Dalībnieku saraksts pieejams šeit.

Interviju grafiks 9.decembrim pieejams šeit.

 

Interesenti aicināti novērtēt Latvijas skolēnu veikumu un iepirkties CITĀ BAZĀRĀ, no 9. līdz 14. decembrim, apmeklējot lapu jalatvia.lv/katalogs.

 

 

 

CITS BAZĀRS gatavošanās kalendārs:

26.novembris – vebinārs SMU pasākuma CITS BAZĀRS dalībniekiem;

9.decembris – SMU pasākuma CITS BAZĀRS atklāšana;

9.decembris - pirmās kārtas žūrijas intervijas zoom platformā;

10.decembris – intervijas SMU, kas pieteikti starptautiskā biznesa un tehnoloģiskās inovācijas nominācijai;

11.decembris - otrās kārtas/fināla žūrijas zoom intervijas ar SMU nominantiem;

14.decembris – SMU pasākuma CITS BAZĀRS ziemā apbalvošanas ceremonija.

 

CITS BAZĀRS norises laikā kā ierasts jaunos uzņēmējus vērtēs pieredzējusi profesionāļu, uzņēmēju un akadēmisko spēku komanda, un labākie tiks apbalvoti deviņās nominācijās: “Sociāli atbildīgs SMU”, “Tehnoloģiskās inovācijas produkts/pakalpojums”, “Labākā SMU pārdošanas komanda”, “Uz zināšanām balstīts SMU produkts/pakalpojums”, ‘’Sociālo mediju komunikācijas balva’’, ‘’SMU produkts/pakalpojums gatavs starptautiskajam biznesam’’, ’’Videi draudzīgs SMU produkts/pakalpojums’’, ’’SMU biznesa potenciāls’’ un ’’Labākais reklāmas video’’.

 

Skolēnu mācību uzņēmumu CITS BAZĀRS notiek Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, un to rīko Latvijas lielākā izglītības organizācija Junior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar ilggadējo atbalstītāju Swedbank.

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru