03.12.2021

Junior Achievement Latvia vadītājs Jānis Krievāns ievēlēts izglītības organizācijas Eiropas padomē

Par “Junior Achievement Europe” (JA Europe) vadītāju padomes priekšsēdētāju ievēlēts izglītības organizācijas Latvijā vadītājs Jānis Krievāns un turpmāk viņš arī pārstāvēs visu Eiropas valstu vadītājus JA Europe direktoru padomē. Kopā ar viņu padomē ievēlēti padomes locekļi no Itālijas, Īrijas, Beļģijas, Šveices un Spānijas. Jaunie padomes locekļi darbu uzsāks decembrī un tās uzdevums būs attīstīt uzņēmējarbības izglītības iniciatīvas, kas sniegs būtisku pozitīvu ietekmi uz nākotnes darba tirgu Eiropā.

 

„Eiropā Junior Achievement kā organizācija apvieno 2 miljonus skolēnu un 160 tūkstošus skolotāju. Tagad arī Latvija varēs piedalīties uzņēmējdarbības izglītības politikas veidošanā Eiropā visaugstākajā līmenī. Šis ir novērtējums mūsu organizācijas līdzšinējai darbībai un sasniegumiem Latvijā, nostiprina mūsu pozīciju un ietekmi Eiropā, paplašinot skolēniem iespējas saņemt kvalitatīvu, pasaules līmeņa izglītību,” norāda “Junior Achievement Latvia” vadītājs Jānis Krievāns.

 

“JA Europe” padomē darbojas 24 dalībnieki un tās pārziņā ir uzņēmējdarbības izglītības satura veidošana 42 Eiropas valstīs. Padomē augstāko vadītāju līmenī ir pārstāvētas tādas organizācijas kā FERD, ExxonMobil, AT&T, FedEX Express, Accenture, ManpowerGroup, Novartis u.c.

 

Jānis Krievāns izglītības organizāciju Junior Achievement Latvijā vada jau 10 gadus un par Eiropas padomes priekšsēdētāju tika ievēlēts vienbalsīgi, balsošanā piedaloties 33 valstu vadītājiem.

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru