10.12.2021

Interviju grafiks 11.decembrim

Ikgadējais Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu Ziemassvētku tirdziņš CITS BAZĀRS notiek jau šajā nedēļas nogalē, no 9. – 14. decembrim, un jau otro gadu tas norisinās tiešsaistē. Vietnē JALATVIA.LV skolēnu mācību uzņēmumi (SMU) no visas Latvijas ir publicējuši pašu radītās preces un pakalpojumus, savukārt lapas apmeklētāji var ērti aplūkot piedāvājumus un sazināties ar skolēniem, lai iegādātos oriģinālas Ziemassvētku dāvanas vai noderīgas lietas savai ikdienai.

 

CITS BAZĀRS norises laikā kā ierasts jaunos uzņēmējus vērtē pieredzējusi profesionāļu, uzņēmēju un akadēmisko spēku komanda, un labākie tiks apbalvoti deviņās nominācijās: “Sociāli atbildīgs SMU”, “Tehnoloģiskās inovācijas produkts/pakalpojums”, “Labākā SMU pārdošanas komanda”, “Uz zināšanām balstīts SMU produkts/pakalpojums”, ‘’Sociālo mediju komunikācijas balva’’, ‘’SMU produkts/pakalpojums gatavs starptautiskajam biznesam’’, ’’Videi draudzīgs SMU produkts/pakalpojums’’, ’’SMU biznesa potenciāls’’ un ’’Labākais reklāmas video’’

 

11.decembrī norisināsies intervijas 5 nominācijās, pieslēgšanās saites uz interviju ir nosūtītas visiem SMU dalībniekiem uz e-pastiem. 

Dalībnieku saraksti intervijām:

- SMU biznesa potenciāls

- Videi draudzīgs SMU produkts/pakalpojums

- Uz zināšanām balstīts SMU produkts/pakalpojums

- Labākā SMU pārdošanas komanda

- Sociāli atbildīgs SMU

 

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru