04.01.2022

Aicinām pirmsskolas un pamatskolas skolotājus pieteikties finanšu pratības konkursa vebināram

Konkurss „Biznesa pasakas” ir ekonomikas un finanšu pratības izpratnes konkurss 5.-9.klašu skolēniem, kura norise veicina jaunrades procesu un praktiski izmantot apgūtos ekonomiskos jēdzienus savā radošajā darbā. Finanšu pratība ir zināšanu apguves procesā iegūtu spēju izprast ar naudu saistītus jautājumus, pārvaldīt ienākumus un izdevumus, ieguldījumus un saistības, tā ir prasme un gudrība nopelnīt naudu – atrast labu darbu, vai uzsākt un attīstīt uzņēmējdarbību.

 

Ekonomisko terminu skaidrojošo vārdnīcu konkursu “Mana vārdnīciņa”  JA Latvia organizē sadarbībā ar Latvijas Banku un aicina skolēnus no pirmsskolas un  1.-4. klasei kopā ar skolotāju, vecākiem un vecvecākiem skaidrot saviem vārdiem sociālo zinību programmas ietvaros apgūtos ekonomiskos jēdzienus, izveidojot tos vārdnīcas formā.

 

Vebinārā informēsim par konkursu nolikumiem, iesniegšanas formu, vērtēšanas kritērijiem, kā arī pieredzē dalīsies iepriekšējo gadu konkursu dalībnieki – skolēni un skolotāji.

Programmas saturā informēsim arī par jaunajiem mācību un metodiskajiem materiāliem sociālajās zinībās, kuri tapuši JA Latvia.

 

Pieslēgšanās vebināram, izmantojot šo saiti - https://us02web.zoom.us/j/83653819799.

Vebināra, kas norisināsies 6.janvārī Zoom platformā, programma pieejama ŠEIT.

 

 

 

 

 

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru