18.02.2022

Zināmi Cits Bazārs pavasarī 2022 dalībnieki

Ikgadējais Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu pasākums CITS BAZĀRS norisināsies tiešsaistē šī gada martā. Vietnē JALATVIA.LV skolēnu mācību uzņēmumi (SMU) no visas Latvijas publicēs pašu radītās preces un pakalpojumus, savukārt lapas apmeklētāji varēs ērti aplūkot piedāvājumu un sazināties ar skolēniem, lai iegādātos noderīgas lietas savai ikdienai. CITS BAZĀRS darbosies no 3. līdz 7.martam.

 

Vietnē www.jalatvia.lv būs pieejams e-katalogs, kurā apmeklētāji varēs aplūkot skolēnu mācību uzņēmumu virtuālos katalogus un iegādāties viņu ražojumus – mājas lietas, preces skaistumkopšanai, bižutēriju, dažādas spēles un preces bērniem, kā arī apģērbus, modes lietas, interjera priekšmetus, pārtikas preces u.c.

Dalībnieku saraksts pieejams ŠEIT.

 

Interesenti aicināti novērtēt Latvijas skolēnu veikumu un iepirkties CITĀ BAZĀRĀ no 3. līdz 7.martam, apmeklējot lapu jalatvia.lv/katalogs.

 

 Vebinārs par CITS BAZĀRS (ieraksts no 22.februāra):

 

 

 

CITS BAZĀRS gatavošanās kalendārs:

22.februāris – vebinārs SMU pasākuma CITS BAZĀRS dalībniekiem;

3.marts – SMU pasākuma CITS BAZĀRS atklāšana;

3.marts - pirmās kārtas žūrijas intervijas zoom platformā;

4.marts – intervijas SMU, kas pieteikti starptautiskā biznesa un tehnoloģiskās inovācijas nominācijai;

5.marts - otrās kārtas/fināla žūrijas zoom intervijas ar SMU nominantiem;

7.marts – SMU pasākuma CITS BAZĀRS pavasarī apbalvošanas ceremonija.

 

CITS BAZĀRS norises laikā kā ierasts jaunos uzņēmējus vērtēs pieredzējusi profesionāļu, uzņēmēju un akadēmisko spēku komanda, un labākie tiks apbalvoti deviņās nominācijās: “Sociāli atbildīgs SMU”, “Tehnoloģiskās inovācijas produkts/pakalpojums”, “Labākā SMU pārdošanas komanda”, “Uz zināšanām balstīts SMU produkts/pakalpojums”, ‘’Sociālo mediju komunikācijas balva’’, ‘’SMU produkts/pakalpojums gatavs starptautiskajam biznesam’’, ’’Videi draudzīgs SMU produkts/pakalpojums’’, ’’SMU biznesa potenciāls’’ un ’’Labākais reklāmas video’’.

 

Skolēnu mācību uzņēmumu CITS BAZĀRS notiek Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, un to rīko Latvijas lielākā izglītības organizācija Junior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar ilggadējo atbalstītāju Swedbank.

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru