08.04.2022

Norisinās pieteikšanās valsts SMU finālam - Jauno uzņēmēju dienām 2022

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros Junior Achievement Latvia (JA Latvia) organizē ikgadējās Jauno uzņēmēju dienas - Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) programmas Valsts mēroga finālu, kurā žūrija klātienē izvērtēs labākos mācību uzņēmumus 2021./2022. mācību gadā, kā arī noteiks SMU, kas šovasar pārstāvēs Latviju Eiropas finālā.

Pasākuma mērķis:  veicināt jauniešu uzņēmību un uzdrīkstēšanos, pārbaudot viņu uzņēmējspējas praktiskā darbībā. Sekmēt jauniešu prasmes inovatīvu un radošu ideju attīstībā. Pilnveidot jauniešiem spējas pieņemt pārdomātus un pamatotus lēmumus, kas veicina personisko un sabiedrisko labklājību.

 

SMU Valsts mēroga finālā piedalīsies līdz 20 SMU vidusskolu grupā un līdz 10 SMU pamatskolu grupā.

Ikvienam SMU, kas vēlas piedalīties Valsts mēroga finālā, ir jāiesniedz Gada ziņojums.

 

Gada ziņojums ir jāiesniedz pēc prasībām, kas pieejamas skolēnu un skolotāju profilos jalatvia.lv. Ziņojumu pēc iesniegšanas vairs nebūs iespējas labot/mainīt!

- Pamatskolas SMU gada ziņojuma jautājumus var aizpildīt pēc savām iespējām, nav jāievēro visi informācijas kritēriji (finanšu tabulas iespējams aizpildīt, taču ziņojumam ir jābūt līdz 10 lpp. garam).

- Vidusskolas SMU gada ziņojums ir jāiesniedz, ievērojot visus norādītos informācijas un tehniskos kritērijus.

 

Ieraksts no vebināra par Jauno uzņēmēju dienām, kura ietvaros tika sniegta informācija par pieteikšanos uz pasākumu, gada ziņojumā iekļaujamo informāciju, kā arī Jauno uzņēmēju dienu 2022 norisi, pieejams jalatvia.lv profilos sadaļā Citi materiāli.

 

Kritēriji SMU atlasei Valsts mēroga finālam - elektroniskais pieteikums, vadoties pēc JA Latvia izstrādātajiem kritērijiem: motivācijas, līdzšinējiem sasniegumiem, produkta kvalitātes, gada ziņojuma.

Pieteikšanās SMU Valsts mēroga finālam skolēnu profilos sadaļā Pasākumu pieteikumi (1 skolēns piesaka SMU komandu) līdz 13.aprīlim.
Finālistu paziņošana 19.aprīlī.

 

Jauno uzņēmēju dienu 2022 apbalvošanas ceremonijā (klātienē) tiks apbalvoti 1.-3. vietu ieguvēji SMU pamatskolu un vidusskolu grupās, gada jaunais uzņēmējs, gada tehnoloģiju uzņēmumus, kā arī gada skolotājs – SMU konsultants. 

 

Pasākums tiek īstenots LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība, un sadarbībā ar ilggadējo partneri Swedbank.

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru