19.04.2022

Zināmi Jauno uzņēmēju dienu 2022 dalībnieki

Latvijas lielākā izglītības organizācija Junior Achievement Latvia (JA Latvia) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) 18.-19.maijā organizēs par tradīciju kļuvušo ikgadējo pasākumu jaunajiem uzņēmumiem Jauno uzņēmēju dienas 2022, kas šogad norisināsies klātienē.

 

Jauno uzņēmēju dienas ir gada nozīmīgākais pasākums labākajiem JA Latvia Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) programmas dalībniekiem, kura laikā tiek apbalvoti labākie SMU pamatskolu un vidusskolu grupās, kā arī noskaidrots, kurš SMU pārstāvēs Latviju Eiropas finālā šī gada jūlijā.

Pasākums ir īpašs ar to, ka tiks sumināti arī labākie pedagogi, skolēnu mācību uzņēmumu konsultanti, kā arī JA Latvia gada jaunais uzņēmējs – JA Latvia programmu absolvents.

 

 
Dalībnieku un produktu saraksts pieejams ŠEIT. Ar finālistiem JA Latvia sazināsies 25.aprīlī, sīkāka informācija par fināla vērtēšanas kārtām pieejama Jauno uzņēmēju dienu nolikumā.

 

 

Pasākums tiek īstenots LIAA projekta ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība, un sadarbībā ar ilggadējo partneri Swedbank.

 

 

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru