02.08.2022

Aicinām pieteikties skolotāju apmācībām par skolēnu mācību uzņēmumu izveidi un konsultēšanu

Līdz 10.augustam iespēja pieteikties biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvia (JA Latvia) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) organizētajām 2 dienu skolotāju apmācību skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) izveidē un konsultēšanā. Apmācības norisināsies no 18. līdz 19. augustam Biznesa augstskolas Turība telpās, Graudu ielā 68, Rīgā.

 

Pieteikties apmācībām iespējams, aizpildot anketu ŠEIT

 

 

Junior Achievement Latvia (JA Latvia) skolēnu mācību programmā (SMU) jauniešiem ir iespēja vismaz vienu reizi praktiski izmēģināt uzņēmējdarbību, pirms viņi ir ieguvuši pamata, vispārējo vai profesionālo izglītību. No 15% līdz 20% skolēnu, kas piedalījušies SMU programmā vidusskolā, vēlāk izveido paši savu uzņēmumu.

 

Programmā: uzņēmējspēju kompetenču attīstīšana un pilnveidošana skolēniem ar skolēnu mācību uzņēmumu kā mācību metodi. Runātāji – JA Latvia SMU programmas dalībnieki, konsultanti, uzņēmēji, augstskolu mācībspēki.

Kursu programma pieejama ŠEIT

 

 

Uzmanību - vietu skaits ierobežots!

 

Aicinām pieteikties pamata, vispārējās, profesionālās izglītības pedagogus bez pieredzes skolēnu mācību uzņēmumu konsultēšanā, kā arī pedagogus ar ilggadēju pieredzi profesionālo prasmju pilnveidošanai. Apmācības organizē JA Latvia sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība ar ilggadējā partnera AS Swedbank atbalstu.

 

Detalizēta pasākuma programma būs pieejama pēc 25.jūlija, pasākuma norises laiki:

- 18.augusts plkst. 9:00 - 17:30 (oficiālā daļa)
plkst. 17:30 - 20:00 (vakariņas, kultūras daļa)
- 19.augusts plkst. 9:00 - 15:30

 

 

Kontaktpersona:

Linda Volāne

JA Latvia projektu vadītāja

linda@jalatvia.lv

 

 

 

 

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru