18.11.2022

Izsludina vidusskolēnu uzņemšanu Līderu izglītības programmā

Izglītības organizācija “Junior Achievement Latvia” izsludina skolēnu pieteikšanos uzņemšanai Līderu izglītības programmā. Jau devīto gadu, ap piecpadsmit vidusskolēniem no visas Latvijas programmas ietvaros būs iespēja attīstīt līderības prasmes dažādu pieredzējušu mentoru vadībā.

 

💡Piesakies Līderu programmai ŠEIT 💡

💡Noskaties Līderu programmas ievadsemināru ŠEIT 💡


Programmas dalībnieki viena mācību gada laikā attīstīs savas līderības prasmes, lai nākotnē kļūtu par izciliem līderiem biznesā, politikā, valsts pārvaldē un arī radošajās sfērās. Šo gadu laikā Līderu izglītības programmu absolvējuši jau ap 100 jauniešu.


“Junior Achievement Latvia” vadītājs Jānis Krievāns: “Šī programma palīdz atklāt līdera potenciālu vispirms jau dalībniekiem pašiem, - viņi gūst pārliecību par saviem spēkiem, attīsta komunikācijas prasmes, paplašina redzesloku un iemācās sadarboties ar spēcīgām personībām. Pēc tam šo līdera potenciālu atliek vien likt lietā turpmākajos projektos, karjerā un dzīvē kopumā“.


Līderu programmas dalībnieki viena mācību gada laikā apmeklēs dažādas meistarklases, biznesa darbnīcas, izstrādās savus projektus un individuāli strādās ar mentoriem. Līderu programmas apmācība noslēgsies 2023. gada vasaras beigās ikgadējā, vairāku dienu ilgā nometnē "Junior Achievement Unlocked 2023".

Pieteikties Līderu programmai vidusskolēni var līdz 21. novembrim. Kā arī jalatvia.lv profilos skolēniem un skolotājiem pieejama informācija par nosacījumiem, atlases procesu un programmas gaitu. (skat. Nolikumu sadaļā)

 

Atlasē tiks vērtēti potenciālā dalībnieka sabiedriskie un mācību sasniegumi, mērķtiecība un neatlaidība, gatavība mācīties, komunikācijas prasmes un motivācija dalībai programmā.

Vairāk par programmu uzzini sadaļā Līderu Programma

 

Junior Achievement Latvia Līderu programma tiek īstenota sadarbībā ar Rīgas Koučinga skolu un uzņēmumu Clean R.

 

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru