07.10.2022

Vebinārs par #TechTrack programmu

Inovācijām ir vajadzīga pareizā vide un cilvēki. Lai ieviestu jauninājumus, nevar būt tuvredzīgs un meklēt pēc iespējas lielāku peļņu šodien. Ir jāspēj saglabāt skatu uz lielāku mērķi - pasauli, kas nekad nebūs tāda pati pēc šī jauninājuma ieviešanas. Junior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar Printful un RTU Rīgas Biznesa skolu (RBS) organizē #TechTrack programmu, kuras mērķis ir sniegt papildus atbalstu un iespējas tiem skolēnu mācību uzņēmumiem, kas vēlas radīt inovācijas.

Programma ļauj skolēniem pilnveidot savas uzņēmējspējas, praktiski uzsākt inovācijās un/vai tehnoloģijās balstīta produkta izstrādi. Tās ietvaros tiek organizētas inovāciju nometnes, digitālās pratības vebināri, nodrošināts pieredzējušu tehnoloģiju un biznesa ekspertu atbalsts skolēniem. 

Vebinārs norisināsies 18.oktobrī no plkst. 13:00 līdz 14:30.

 

 

Ja vēlies noskaidrot ko vairāk par programmu un tās sniegtajām iespējām, tad piesakies vebināram par to. Vebinārā tiks sniegta plašāka informācija par programmu.

 

Vebināra ieraksts un prezentācija pieejama jalatvia.lv skolēnu un skolotāju profilos sadaļā 10. - 12. klašu materiāli -> SKOLĒNU MĀCĪBU UZŅĒMUMI: TechTrack

 

 

Jautājumu gadījumā sazinies ar JA Latvia, rakstot uz linda@jalatvia.lv.

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru