01.11.2022

Rezervē vietu konferencē #UzdrīkstiesUzvarēt jau tagad

 

✔️ 16.novembris 10:00-17:00, ierašanās no plkst. 8:30 līdz 9:45

✔️ Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsala

✔️ Klātienē

✔️ Piesakies šeit līdz 13.novembrim!*

(*Vietu skaits ierobežots. Sasniedzot maksimālo dalībnieku skaitu, reģistrācija tiks slēgta ātrāk.)

✔️ JA Latvia dalībskolu pedagogiem un vadības pārstāvjiem pasākuma laikā pieejama VIP loža

 

 

No šodienas ir atvērta pieteikšanās lielākajai uzņēmējdarbības konferencei Latvijā #UzdrīkstiesUzvarēt. Konferencē ar iedvesmojošiem pieredzes stāstiem par drosmi un izdošanos biznesā un profesionālajā darbībā dalīsies spilgtākie Latvijas uzņēmēji un mākslinieki. Konference notiks 16. novembrī, klātienē starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala”, pulcējot 6000 drosmīgākos un uzņēmīgākos jauniešus no visas Latvijas.

 

Šī gada uzņēmējdarbības konferencē #UzdrīkstiesUzvarēt runāsim par panākumiem biznesā un iespējām metaversā. Metaverss ir fiziskās, virtuālās un papildinātās realitātes sajaukums. Jauna paralēla kibertelpa, kurā satiekas digitālā un reālā pasaule. Metaversa vienīgās robežas ir mūsu iztēle un spēja īstenot iecerēto. Kas sācies kā izklaide, ātri vien kļūst par jaunu biznesa iespēju, tiem, kas gatavi spert soli nezināmajā un atklāt jaunās realitātes sniegtās iespējas.

 

Pasākumā skolēni dzirdēs iedvesmas stāstus no:

💡 pasaulslavenā Latvijas ielu mākslinieka un NFT izstāžu telpas izveidotāja Kiwie,

💡 mobilo spēļu izstrādātājiem “Beetroot Lab”, kas sadarbojas ar slaveno īru cīkstoni Konoru Makgregoru,

💡 jau divu ziemas Olimpisko spēļu sniega trašu būvētājiem “We Build Parks”,

💡 elektroauto Tesla koplietošanas servisa izveidotājiem Latvijā “OX Drive”,

💡 Latvijas lielākās bankas "Swedbank Latvia",

💡 2021. gada Latvijas labākā skolēnu mācību uzņēmuma “Three Cube”,

💡 Latvijas pirmā vienradža Printful stāstu,

💡 stāsts par Latvijā radītu skaņas digitālās kalibrēšanas tehnoloģiju, ko izmanto un iesaka 50 ar “Grammy” balvu apbalvoti skaņu inženieri - Sonarworks,

💡 JA Latvia Līderu programmas absolventēm un citiem

 

Programmu bagātinās spilgti šovi ar Latvijas un ārvalstu mākslinieku uzstāšanos, kā piemēram Chris Cross (Christopher Woschitz) no Austrijas, Pasaules skatuves mākslas čempions, Amber Strings, Stīgu instrumentu ansamblis, uzvarētāji pasaules talantu olimpiādē, u.c.

 

Plašāk mūsu mājaslapas sadaļā #UzdrīkstiesUzvarēt.

Pasākuma programma: 

#UzdrīkstiesUzvarēt rīkotāji Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra un Junior Achievement Latvia priecājas, ka pēc diviem neklātienes un tiešsaistes pasākumu gadiem #UzdrīkstiesUzvarēt atgriežas pilnvērtīgā klātienes formātā, kur līdztekus konferences programmai ikviens apmeklētājs varēs iegūt vērtīgu informāciju organizāciju un uzņēmumu informatīvajos stendos, iegūt jaunus kontaktus un iedvesmu sava uzņēmuma attīstīšanai.

 

Pasākums tiek īstenots LIAA projektā "Inovāciju motivācijas programma", ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Pasākumu atbalsta "Swedbank".

 

 

Atskata video no iepriekšējā #UzdrīkstiesUzvarēt klātienes pasākuma 2019.gadā:

 

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru